Izoly destekleyenler

Ucuz ürün yapıyorlar Hepsiburada, Gittigidiyor, N11 gibi sitelerde de toplama bilgisayarların içine konan SSD'leri RAM'leri var sırf 100-200 TL daha ucuz diye bilmeyen insan doğal olarak onu alıyor. Tabi kalitesi iş işten geçtikten sonra anlaşılıyor. 2-3 yıl önce ben de bunlardan almayı düşünüyordum bütçem sınırlıydı fazla alternatifi yoktu neyse ki gözüm açıldı.
Siteye baktım bu var. DDR5 ne zaman çıktı da haberimiz yok?
Eki Görüntüle 679299

3000 TL'ye de i5-650'lik koyulmaz be insaf.

vallahi helal olsun ama yine de gerek yok cahile laf anlatmaya

İyi sabretmişsin hocam.

Dostum boşver uğraşmaya değmez. Alsınlar kendileri de öğrenirler neden tavsiye edilmediğini.

Performanstan çok süse, ışıklara önem verdikleri için bu bilgisayarları alıyorlar. Arkadaşlarına akıllarınca hava atıyor olabilirler. İzoly'de işini biliyor arkadaşlar. Kızmayın markaya. Sazanları hangi noktadan vuracağını (RGB) biliyor. Siz önerinizi yapın, hala anlamazsa karışmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu zamana kadar gördüğünüz bütün izoly guardları unutun.

Genel de ilk defa bilgisayar alacak her adamın yaptığı hatadır bu. Bırakın yapsınlar bir dahakine yapmayacaklar zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…