Izoly N12x-t kasa alınır mı?

Size bu sistemi öneririm. Hem az taksit fiyatı daha az koyuyor hem bütçenizde:

Hocam 6 taksit olunca fark koyuyor Trendyol'da 6 taksite fark koymama imkanı var hem de dediğim gibi siteler güvenilir olsa bile benim oradan almak gibi bir şeyim yok Trendyol'da bulsak daha iyi olur. Zeiron Apu X60 Ryzen 5-5600G 16GB 256GB NVMe M.2 SSD + 500GB HDD Radeon Grafik Apu Oyuncu Bilgisayarı Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu sistem alınmaz mı?

Alınmaz. Kasa dandik malzeme. HDD veya SSD 2.el oluyor. PSU C4. Attığıma bakabilirsiniz.

Everest iyi mi? Arkadaşlar kac kere acikladi o markalar alinmaz. İllaki alacaksan yapacak bir şey yok. Biz uyardik.

Hocam alternatif yok olsa keşke. Ben 2006 PC ile neler oynadığımı biliyorum artık yani bir tane PC lazım zaten sitelerde APU sistem sadece 1 tane kalmış oda Sinerji de diğer siteler 3000 bin TL fark koyuyor bu sisteme.

Hocam alternatif yok olsa keşke. Ben 2006 PC ile neler oynadığımı biliyorum artık yani bir tane PC lazım zaten sitelerde APU sistem sadece 1 tane kalmış oda Sinerji de diğer siteler 3000 bin TL fark koyuyor bu sisteme.

Siz bilirsiniz. Attığım sitde 1000Tl fark oynuyor ki o 1000Tl ile yaklaşık bütün sisteminizi koruyorsunuz. İlerde kapanmalar, mavi ekran, FPS düşüklüğü, donma, takılma gibi sorunlar yaşayabilirsiniz ki çoğu kişi yaşıyor. O yorumlar sizi aldırmasın. Hayırlı olsun. Tavsiyem benim attığım sistemi bir gözden geçirin.

Geri
Yukarı