J1 2016 Odin'de "Failed" Uyarısı ve ROM Atamama

kadrcvc

Decapat
Bugün dershaneden çıkıp eve geldim telefonumun sarjı bitmişti ve kapanmıştı sarja taktım bakmadım hiç daha sonra geldiğimde telefonun "Custom binary blocked by FRP lock" hatası verdiğini gördüm ve araştırdım. Çözüm olarak bana Sammobile'dan Firmware'dan telefonumun J1 2016 (SM-J120H) modeli dosyasını indirip Odin'le kurmam gerektiğini öğrendim (bu arada telefonumu geçen sene ROOT'lamıştım aynı bilgisayarla).

Bir sorun olmaz diyerek indirdim dosyayı Odin'i çalıştırdım gördü telefonumu kurdum "failed" hatası aldım 2 kere sinir oldum reset dedim ve telefonumu USB kablosundan çıkarttım şu an telefonumu açtığımda "Firmware upgrade encountered an issue. please select recovery mode in kies & try" diye bir hata alıyorum. Ne yapmam lazım bilgisayarım Windows 8.1 işletim sistemine sahip tekrardan söylüyorum telefonum J1 2016 SM-H120 ve telefonum ROOT'lu. Şimdiden çok teşekkür ederim

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı