J7 Prime "Galeri Durduruldu" hatası

EndLess975

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi telefonumdan galeriye giremiyorum. Açılma ekranı oluyor, 10 saniye bekliyorum ''Galeri durduruldu.'' hatası alıyorum. Telefonum J7 Prime.

- Ayarlar menüsünden uygulamalar kısmına girin ve oradan galeri uygulamasını bularak seçin. Ardından önce durdurmaya zorla seçeneğine basın daha sonra da veriyi temizle ve önbellek temizleme butonlarına basın ve cihazınızı yeniden başlatın.
- Cihazınızın tarih ve saat ayarının doğru olduğuna emin olun ( ayarlar/tarih ve saat kısmından otomatik olarak ayarlayın bu sayede wifi veya mobil veriye göre kendisi otomatik düzeltecektir )
- Google play üzerinden farklı bir galeri uygulaması yükleyerek onların çalışıp çalışmadığını kontrol edin.

- Ayarlar menüsünden uygulamalar kısmına girin ve oradan galeri uygulamasını bularak seçin. Ardından önce durdurmaya zorla seçeneğine basın daha sonra da veriyi temizle ve önbellek temizleme butonlarına basın ve cihazınızı yeniden başlatın.
- Cihazınızın tarih ve saat ayarının doğru olduğuna emin olun ( ayarlar/tarih ve saat kısmından otomatik olarak ayarlayın bu sayede wifi veya mobil veriye göre kendisi otomatik düzeltecektir )
- Google play üzerinden farklı bir galeri uygulaması yükleyerek onların çalışıp çalışmadığını kontrol edin.
Çok teşekkür ederim. Neredeyse aynı işlemin benzerini 1 hafta önce yapmıştım olmamıştı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı