J7 Prime (SM-G610F) Custom ROM Önerisi

fevzidurmayan

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Stabil, bug olmayan ve bir nebze de alta bırakacağım tarzdan uzak bir ROM arıyorum.

Önerilerinizi bekliyorum, iyi forumlar.
Screenshot_20211107-123837_One UI Home.jpg

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211107-124306_One UI Home.jpg
    Screenshot_20211107-124306_One UI Home.jpg
    89,9 KB · Görüntüleme: 66
Ben cihazıma Android 10 kurdum ve youtubeyede nasıl kurulur videosu attım ama temel sorunları var geliştirici seçenekleri açılmıyor ayarlardan atıyor kilitliyen açılmıyor bazen 3 sn boyunca basmanız gerekebiliyor. Bir de bende polosmart akıllı saat var pssw06 wearfit uygulamasını kullanıyor saat cihazımın dibinde bağlanmıyor hata veriyor bu sorunlar dışında sorun yaşamadım yüz tanıması falan var. Benim için sorun olmaz kullanırım diyorsanız linki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada videodaki işlemler cihazınızı sıfırlayacak Samsung Account'unuz ile cloudunuza kaydetmenizi öneririm hem sisteminiz hem de içindeki bilgiler gidicektir.

LineageOS var stabil mi bilmiyorum, skyrom, Google pixelrom ve crdroid var bunalar genellikle telefonu hızlı çalıştırır.

Hocam LineageOS bizim telefona yok kurmak isterseniz unofficial var maalesef.
Sky ROM kuramadım ben sorunlu biraz.
Pixel de kamera hatası var girince telefonu resetliyor.
Crdroid denemedim ama oda yanılmıyorsam unofficial.

Hocam LineageOS bizim telefona yok kurmak isterseniz unofficial var maalesef.
Sky ROM kuramadım ben sorunlu biraz.
Pixel de kamera hatası var girince telefonu resetliyor.
Crdroid denemedim ama oda yanılmıyorsam unofficial.

Hocam official unofficial ne oluyor unofficial olsa ne olur official olsa ne olur?

Hocam official unofficial ne oluyor unofficial olsa ne olur official olsa ne olur?

Hocam official derse LineageOS'u kendi yapımcıları yapmıştır.
Ama unofficial derse kendi yapımcıları değil de destekleyen başkaları yapmıştır.
Önerim her zaman official kurmak unofficiallerde (her ROM'da veya recovery de değil) çok sorun olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı