J7 Prime sürekli kapanıp açılıyor

ulaslan0

Hectopat
J7 Prime kullanıyorum. Telefonum sürekli kapanıp açılıyordu bende format attım nispeten bu sorun azaldı. Kullandıkça yine bu sorun artmaya başladı, yine çok sık kapanıp açılmaya devam ediyor. Sizce sorun nedir?

J7 Prime kullanıyorum. Telefonum sürekli kapanıp açılıyordu bende format attım nispeten bu sorun azaldı. Kullandıkça yine bu sorun artmaya başladı, yine çok sık kapanıp açılmaya devam ediyor. Sizce sorun nedir?

Isınıyor gibi geldi telefonunuz tamir gördüyse belki telefoncu tüm vidaları takmamıştır.
Depolama sorunu da olabilir ancak telefonunuz o aşamada olmak için yeni

Bende zamanında J5 Prime(G570F) kullanıyordum ve telefonda zamanla güncellemeden ötürü olduğunu düşünüyorum. Benim telefonda da aynısını yapıyordu bir süre sonra sarjda sorun yapınca satmak zorunda kaldım(güzel telefondu)

Isınıyor gibi geldi telefonunuz tamir gördüyse belki telefoncu tüm vidaları takmamıştır.
Depolama sorunu da olabilir ancak telefonunuz o aşamada olmak için yeni
Yok tamir görmedi. Depolama hep ağzına kadar dolu.
emin misiniz? tahmini ne kadara patlar bide?
He bide ekleme yapmak isterim, bazen kullanım esasındaysam ve kapanacaksa patlayacakmış gibi çıtırtı sesleri gelip kapanıyor sanki

Yok tamir görmedi. Depolama hep ağzına kadar dolu.

Emin misiniz? Tahmini ne kadara patlar bir de?
He bir de ekleme yapmak isterim, bazen kullanım esasındaysam ve kapanacaksa patlayacakmış gibi çıtırtı sesleri gelip kapanıyor sanki.

Eğer hafıza kartı alabilirseniz alın alamıyorsanız temiz kurulumdan sonra Google files diye dosya uygulaması var onu kullanmanızı öneririm(bunu dememin sebebi uygulama güncellendikçe önbellek ve veri fazlalığını azaltmak için dahili temizleme uygulaması)

Yeni konular

Geri
Yukarı