J7 Prime'ın şifresi kırılabilir mi?

Teodis

Femtopat
Daha fazla  
Telefonum j7'lerde kronik olan "Custom binary blocked by fap lock" hatasını verdikten sonra telefoncuya götürdüm ve telefonun sıfırlanma ihtimali olmasına rağmen program atıp problemi çözüp sıfırlanmasını engelledi.

Fakat telefon açıldığı gibi üzerinde sözde benim koyduğum ama hiçbir şekilde hatırlamadığım şifre var üstünde. Yaklaşık 25 30 deneme yaptım ve son 5 deneme hakkım kaldı. 5 deneme daha yaparsam telefon fabrika ayarlarına dönecek. Herhangi bir program ile bu şifre sorunu halledilemez mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonum j7'lerde kronik olan "Custom binary blocked by fap lock" hatasını verdikten sonra telefoncuya götürdüm ve telefonun sıfırlanma ihtimali olmasına rağmen program atıp problemi çözüp sıfırlanmasını engelledi.

Fakat telefon açıldığı gibi üzerinde sözde benim koyduğum ama hiçbir şekilde hatırlamadığım şifre var üstünde. Yaklaşık 25 30 deneme yaptım ve son 5 deneme hakkım kaldı. 5 deneme daha yaparsam telefon fabrika ayarlarına dönecek. Herhangi bir program ile bu şifre sorunu halledilemez mi?
Sıfırlanarak kırılabilir.

Her telefonun şifresi kırılabilir. İstediğin içindeki bilgiler sıfırlanmadan şifreyi bypass etmekse j7'de bir insan yapımı sadece işin adabını bulmalısın :/

Hocam bildiğim kadarıyla eğer custom recovery (twrp) varsa sıfırlanmadan sistem dosyalarına erişim sağlayarak kaldırılabilir. Eğer stock recovery varsa custom yükleyip deneyebilirsin. Bu konularda xda-developers'da rehber bulabilirsin.

Hocam bildiğim kadarıyla eğer Custom recovery (TWRP) varsa sıfırlanmadan sistem dosyalarına erişim sağlayarak kaldırılabilir. Eğer stock recovery varsa Custom yükleyip deneyebilirsin. Bu konularda XDA-developers'da rehber bulabilirsin.

Kral teşekkürler hiç anlamasam da sanki halledilebiliyoruz :D
Telefonun eski hatasını giderdikten sonra şimdi telefonu açar açmaz: Cihazı yeniden başlatmak için şifre giriniz arayüzü geliyor sadece. Her zaman ki kilit ekranı değil başka bir şekil bu sefer. Eski sorunu halletmek için para da verdik fotoğrafları kurtarmak için sözde ama gene halledemedik. şimdi bu sorun çıktı :/
şimdi başkan yarın bir programcıya gitsem ne şekilde söylememi istersin ? ve sana göre hangi ihtimalleri söyleyeyim ?

Hocam Google çeviri kullanarak forumdan araştırın telefoncularin pek bildiği yok.

Çok haklısınız. Hatta ben küçük şehirdeyim özellikle burada adam bulmak samanlıkta iğne bulmak gibi. Fakat çeviri ile birbirimizi anlayabilir miyiz emin olamıyorum. Sizin bildiğiniz söyleceğiniz bazı noktalar varsa lütfen sizde buyurun ama gene de bahsettiğiniz forumda da irtibat kuracağım.

Hocam öncelikle telefon modeli + recovery yazarak kurulumları yapın. Araştırdıkça yapmanın ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Konu başlığında [GUIDE] olarak yazanlar rehberdir ve adım adım çok sade bir İngilizce ile talimat verir. Çeviri kullanarak yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı