Jabra Elite 3 Active vs Jabra Elite 7 Active

JANITHON

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, Jabra Elite 3 active alacaktım ama active 7'nin indiriminden sonra kararsız kaldım sizce hangisi daha iyi ve 500TL fiyatı hak eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
3 ü bilmem kullanmadım ama 2-4 ve 7 kullandım
7 active 4 e göre daha fazla özellikler ve kişiselleştirilebilir ayarlar sunuyor
Ses performansı anc ve kalite vs olarak 7 daha iyi
Bu arada iPhone ve apple müzik ile kullanıyorum daha iyi ses kalitesi için diğer müzik platformlarına göre apple müzik daha iyi ve eğer kullanılan müzik platformu apple müzik ise jabra 2-4-7 de de duyarsınız bazı hassas derin sesleri yani spotifay da X müzikte duymadığım müzik tonlarını apple müzik ile bu modellerde duyabiliyordum sadece 7 ye has bi durum değildi olumlu anlamda söylüyorum

Gelelim fiyat farkına aradaki farka değer mi 300 tl falan olsa değer derdim 500 tl değmez

Ben neden Aldım 4 den sonra 7 yi peki derseniz 4 e Dayım el koyunca yine jabra dan devam edeyim dedim ve bu kez 7 active yi deneyim dedim :)

Bu arada mavi rengi daha güzel hoş

Son düzenleme:
3'ü bilmem kullanmadım ama 2-4 ve 7 kullandım.
7 active 4'e göre daha fazla özellikler ve kişiselleştirilebilir ayarlar sunuyor.
Ses performansı ANC ve kalite vs olarak 7 daha iyi.
Bu arada iPhone ve Apple müzik ile kullanıyorum daha iyi ses kalitesi için diğer müzik platformlarına göre Apple müzik daha iyi ve eğer kullanılan müzik platformu Apple müzik ise Jabra 2-4-7 de de duyarsınız bazı hassas derin sesleri yani spotifay da X müzikte duymadığım müzik tonlarını Apple müzik ile bu modellerde duyabiliyordum sadece 7'ye has bir durum değildi olumlu anlamda söylüyorum.

Gelelim fiyat farkına aradaki farka değer mi 300 TL falan olsa değer derdim 500 TL değmez.

Ben neden aldım 4'ten sonra 7'yi peki derseniz 4'e dayım el koyunca yine Jabra'dan devam edeyim dedim ve bu kez 7 active yi deneyim dedim :)

Bu arada mavi rengi daha güzel hoş.

Evet özellikleri fazla ve bassı acayip iyi hatta rahatsız olup tizi arttırmama rağmen fazla fakat bozuk mu geldi bilmem ANC çalışmıyor. Kapalı mod ve ANC modu arasında fark yok.

Evet özellikleri fazla ve bassı acayip iyi hatta rahatsız olup tizi arttırmama rağmen fazla fakat bozuk mu geldi bilmem ANC çalışmıyor. Kapalı mod ve ANC modu arasında fark yok.
Ayarları var biraz kurcala biraz daha hakim ol ya çözersin bence ya da sorunlu bozuk olabilir dediğin gibi üzüldüğümü söylemeden geçemeyeceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı