Jack laptopta kaldı

Kerim0

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle selamlar herkese. Benim kulaklığımın jack girişi kırılmıştı, ben de elektrikçi-bilgisayarcı bir dükkandan kendi jackımı götürdüm takmaları için ama ertesi gün aldığımda kalitesiz altın renkli bir jack takmışlardı kulaklığıma, bir şey demedim fakat o da 1 hafta içinde laptopun içinde kaldı. Şimdi ben jack girişini içerisinden çıkartamadım (tığ ısıtmaya kadar her şeyi yaptım, sonuç vermedi, ortası metaldi). Ben eğer USB girişli bir kulaklık alırsam içinde jack girişi olsa dahi ses verir mi yoksa illa jackı çıkartmam mı lazım? Ayrıca jack için taktik verirseniz mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana da oldu kulak çöpünün üstüne yapıştırıcı döküp çekeyim dedim beceremedim döküldü içine pcnin jak girişi iflas etti ama pc zaten külüstür masraf çıktı diye yaptırmadım. Bilgisayardan anlayan biri çıkarsın istiyorsan kalsa da bir şey olacağını pek zannetmiyorum. Ses kartı al pcye tak devam et.
Ben orico marka ses kartı almıştım gearbestten gayet memnunum bas tiz mid güzel veriyor kaliteli ses yani eski sesi aratmıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı