Jack to USB dönüştürücü önerisi

Asrevya

Centipat
Daha fazla  
Sipariş ettiğim kulaklık Gamenote H2016D iki jack girişi bir de USB girişi var jack girişlerini dönüştürücüye takıp öyle kullanmak istiyorum ileride jacklar bir kazayla eğilip çöp olmasın diye öneriniz var mıdır?

Notebooksa benim gibi yaında uyumayın.) Çarpmışım Y dönüştürü kırılıp bilg. jackı içinde kalmış. ince cımbızla zor çıkardım. Neyseki çalışıyor port. Markalı bir dönüştürü iyi olur.

Bu markayı duymadım. Ugreen'in bir ürünü vardı üç girişli. Kulaklık+mik veya 4'lü giriş. Ses ayarı knop stil.

Benim dönüştürücü böyleydi. Hadron tavsiye etmem. RJ45ler de dandik çıktı. Ben beceremiyorum sanmıştım. Çskılmıyormuş meğerse.

Bu markayı duymadım. Ugreen'in bir ürünü vardı üç girişli. Kulaklık+mik veya 4'lü giriş. Ses ayarı knop stil.

Benim dönüştürücü böyleydi. Hadron tavsiye etmem. RJ45ler de dandik çıktı. Ben beceremiyorum sanmıştım. Çskılmıyormuş meğerse.
Teknostore'dan alışveriş yaptım. hızlı kargoluyor.

Son düzenleme:

Benim dönüştürücü böyleydi. Hadron tavsiye etmem. RJ45'ler de dandik çıktı. Ben beceremiyorum sanmıştım. Çskılmıyormuş meğerse.

Teknostore'dan alışveriş yaptım. Hızlı kargoluyor.

Kulaklığı iptal ettim hocam onun yerine bütçemi biraz daha arttırıp linkteki kulaklığı almaya karar verdim sizce mikrofon kalitesi hoparlör kalitesi iyi bir kulaklık mı?

Geri
Yukarı