Jacques Philippe marka saat iyi midir?

Johantmark

Hectopat
Jacques philippe marka saat alınır mı? İyi midir?
Bu markanın böyle bir modelini ( JPQGC171316 ) almak istiyoruz ama hem fiyatı dolgun hem de marka pek bilindik değil. Saat&saat'in satın alıp saat ürettirdiği bir marka imiş. Acaba güvenmek doğru mu veya tecrübe etmiş olanınız var mı? Ayrıca bunun yerine benzer örneklerinden önerebilir misiniz?

Bu ismi daha önce hic duymadim. Swiss made olup olmadigindan cok da emin degilim. Bunu almaktansa Seiko'nun modellerine göz atin derim. En azindan bilinen ve cok kullanilan bir marka. Ya da bu fiyat bandinda Swatch modellerine bakabilirsiniz. Swatch'in fazla hosunuza giden modelleri olmayabilir.

En mantiklisi yine Seiko bence.

Swatch'i arastirirken su modeller gözüme carpti. Hosunuza gider belki.

Valla hocam quartz bence otomatikten daha iyi. Otomatikte zaman sapması oluyor, pil meselesi sıkıntılı ayrıca bakım masrafı çok. Ben mersinde İnvicta pro diver otomatik saatim için uygun fiyata yapacak usta bulamadım. Satıp swiss made calvin klein quartz aldım.
Devamlı takılacaksa ve saat ustalarının bol olduğu bir yerde yaşıyorsanız otomatik alınabilir.
Swatch saatlerin tamiri zordur.

İlk linkteki saati açınca elim ayağım titredi. Pepsi bezel otomatik seiko 5 başkadır candır. Linktekinin Jubilee kordonlusu olsa alırdım vallahi :D

Vallahi hocam quartz bence otomatikten daha iyi. Otomatikte zaman sapması oluyor, pil meselesi sıkıntılı ayrıca bakım masrafı çok. Ben Mersin'de invicta Pro diver otomatik saatim için uygun fiyata yapacak usta bulamadım. Satıp swiss made calvin klein quartz aldım.
Devamlı takılacaksa ve saat ustalarının bol olduğu bir yerde yaşıyorsanız otomatik alınabilir.
Swatch saatlerin tamiri zordur.

İlk linkteki saati açınca elim ayağım titredi. Pepsi bezel otomatik seiko 5 başkadır candır. Linktekinin jubilee kordonlusu olsa alırdım vallahi :D

Ne olursa olsun, o tıkı tıkı giden saniye kolu, arka kapaktaki görsellik, işçilik ve böyle güzel tasarım görünce quartz saate o kadar para verilmesine dayanamam. Hastasıyım seiko 5'lerin.

Geri
Yukarı