JAHO-2060V nasıldır?

Kötü. Bütçeyi biraz arttırırsanız buna bakabilirsiniz.

Nesi kötü tam olarak anlamadım. RTX ekran kartı mı Ryzen işlemci mi PSU mu kasa mı onu da belirtirseniz iyi olur.

Nesi kötü tam olarak anlamadım. RTX ekran kartı mı Ryzen işlemci mi PSU mu kasa mı onu da belirtirseniz iyi olur.
Ryzen 5 3500X yerine 3600 kullanılsaydı mantıklı bir sistem olurdu fakat 10400F varken 3500X'in yüzüne bakılmaz.

Sistemde kullanılan kasanın ön tarafında da hava alacak yerler çok az, neredeyse kapalı bir kasa.

SSD'ye değinmeyeceğim çünkü 4,42 lira ile Seagate SSD seçme imkanı sunulmuş. Ayrıca Vatan'da bulunan sistemdeki anakart gerçekten düzgün bir anakart, fiyatı azalsın diye H410 anakart bile seçmemişler.

SSD olarak Vatan zaten önde, NVMe M.2 SSD olan Kingston A2000 kullanılmış, bu bütçedeki en iyi NVMe 500GB M.2 SSD diyebilirim.

Bu arada Corsair kasanın içerisindeki güç kaynağı daha kaliteli diye biliyorum, Thermaltake'in giriş seviye PSU'ları biraz dandik oluyor.

Bu sistem Vatan Bilgisayar'ın yaptığı eşine az rastlanan düzgün sistemlerden birisi.

EK: Sistemde sadece 8GB RAM kullanılıyormuş, bu yüzden ucuzmuş :(

Son düzenleme:
Kötü. Bütçeyi biraz arttırırsanız buna bakabilirsiniz.

Bu sistemi kullanıyorum gayet güzel.

Bu sistem güzele benziyor.Ssd su750 kronik sorunlu değil.Birçok oyunu ve işletim sistemini yükleyip gönderiyorlar diye biliyorum.

Geri
Yukarı