Jahrein Ahmet Sonuç, Melek Mızrak Subaşı'nın yolsuzluklarını ifşaladı

Hepsinin yalan ya da çarptırma olduğuna dair entry, kanıt vb. bir şey at. Adam bir sürü belgeyle konuşmuş, sen sadece Ekşi'de var demişsin

33 liraya alkol kalmış mı ki?

Ne zannediyordunuz. Asıl 6'lı masa başa geçeceği zaman olucak şeylere hazırlanın bence.

İnsanların vergilerinden kendi keyfin için bırak 33 lira, 1 kuruş dahi harcayamazsın.

İsim kısmına bak bakalım. Fatura Bilecik Belediyesine kesilmiş. Kadın kendi cebinden mi harcadı sanıyorsun?

Ee fatura bilecek belediyesi adına zaten. Kendi adına olupta devletten kaynaklardan ödense sorun. Bu şekilde Belediye ile ilgili gözüküyor harcama. Harcamanın konaklamanın nedeni belediye ile bağlantısı ayrıca araştırılır. Faturada o yok.

Hepsinin yalan ya da çarptırma olduğuna dair entry, kanıt vb. bir şey at. Adam bir sürü belgeyle konuşmuş, sen sadece Ekşi'de var demişsin
Faturada 3 kişi 16 gün kalmış, alkole sadece 33 lira harcanmış.
33 liraya alkol kalmış mı ki?
2021.

Boş haber. Bilecikte yaşamayanlar yorum yapmasın lütfen. Jahrein de boşa sallamış.

Eskiden bu adamı az da olsa ciddiye alırdım şimdi hiç alamıyorum. Şu anda da düşünüyorum ki bu adam bu kadına laf attıysa kadın kesin hak ehlidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…