Jahrein Elite Hazır Sistem Alınır Mı?

Şuan düşer mi artar mı emin olamadım. Alakasız bir zam olmuş. Daha artmadan alsam mı onu düşünüyorum.

Aynen çok kötü oldu tam hesabımı yaptım bütçem ucu ucuna yetiyordu. Şimdi 5.5 a alabilecekken 5.700 e alabiliyorum. Umarım fiyatını düşürebilirler.

Hocam bütçenizi alacağınız bilgisayar sizi tatmin edene kadar biriktirin derim hem ileri de içiniz daralmaz iyi ki bu şekilde aldım dersiniz. Bir de daha güçlü bir bilgisayar olacak.

Hocam bütçenizi alacağınız bilgisayar sizi tatmin edene kadar biriktirin derim hem ileri de içiniz daralmaz iyi ki bu şekilde aldım dersiniz. Bir de daha güçlü bir bilgisayar olacak.

Kasa için max 5500 Monitör için max 1300 düşünüyorum. Şuan almak istememin sebebi dolara güvenemiyorum özellikle yaşadığımız yer Türkiye iken. Seçimden sonra doların artacağını düşünüyorum.

Kasa için max 5500 Monitör için max 1300 düşünüyorum. Şuan almak istememin sebebi dolara güvenemiyorum özellikle yaşadığımız yer Türkiye iken. Seçimden sonra doların artacağını düşünüyorum.
Aynı parçaları başka yerlerden tedarik ederek yurt dışı sitelerden parçalarda az da olsa fiyat farkı azalır ya da dolarına yükselmemesini umarak indirim bekleyebilirsiniz ki bu da zor bir şey gibi 😀.

Aynı parçaları başka yerlerden tedarik ederek yurt dışı sitelerden parçalarda az da olsa fiyat farkı azalır ya da dolarına yükselmemesini umarak indirim bekleyebilirsiniz ki bu da zor bir şey gibi 😀.
Garanti konusunda tek bir yerden toplamak daha iyi. Bir sorun çıktımı tek tek göndermek var. Ayrıca ayrı ayrı toplayıp montaj yapacak zamanım yok o yüzden hazır sistem bakıyorum.

Neden iyi değil ?
Bir ürün aldım bugün 3. iş günü fakat hala kargolanmadı. Telefon ediyorum kimse açmıyor.

Sinerji ve inventus'ta bu yıl içerisinde 20'ye yakın alışverişim oldu toplam. Her telefonda hemen ulaşabildim ve sorularımın cevabını alabildim. Böyle bir durumda garanti veya iade gibi bir sorunum olsa İtopya'ya ulaşamayacağım bile.
Yine Sinerji ve Inventus'ta aldığım gün kargoya verildi ürünler.

Son zamanlarda İtopya ile ilgili çok fazla negatif başlık var dikkat ederseniz.

Bir ürün aldım bugün 3. iş günü fakat hala kargolanmadı. Telefon ediyorum kimse açmıyor.

Sinerji ve inventus'ta bu yıl içerisinde 20'ye yakın alışverişim oldu toplam. Her telefonda hemen ulaşabildim ve sorularımın cevabını alabildim. Böyle bir durumda garanti veya iade gibi bir sorunum olsa İtopya'ya ulaşamayacağım bile.
Yine Sinerji ve Inventus'ta aldığım gün kargoya verildi ürünler.

Son zamanlarda İtopya ile ilgili çok fazla negatif başlık var dikkat ederseniz.
Kargo konusunda biraz inceledim ve gerçekten dediğiniz gibi sorun yaşayanlar olmuş. Ama tüm firmalarda sorun yaşayan ve memnun insanlar çoktur memnun olan insan üstüne gitmez konu açmaz paylaşım yapmaz. O yüzden daha çok memnun olmayan insan var gibi görünür. Kargonun geç gelmesi benim için pek sorun değil. 10 günde gelse bana yeter.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı