Jahrein Premium Alınır mı?

Doqii

Centipat
Selamlar Jahrein premium almak istiyorum. Özellikleri şu şekilde yaptım, nasıl olmuş ve alınır mı?

aqa b.png
Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu dönemde ryzen'in varlığında intel almak boşa fazladan para vermek gibi geliyor. Diğer özellikler gayet iyi. Farklı bir sistem bakarak ryzen işlemciye yönelseniz, ram'i daha yüksek frekanslı alabilirsiniz. Ryzen 3000'li sistem alabilirsiniz bu paraya ve paranız da artar. Bu arada ssd şuan piyasadaki en uygun düzgün ssdler'den. Hatta m.2 ssd alarak dsha fazla performans alabilirsiniz. İsterseniz eğer, siz sistem toparlayabilirim derseniz size parçalar önerebilirim. Yada farklı bir hazır sistem bakabilirim.

Şu dönemde ryzen'in varlığında intel almak boşa fazladan para vermek gibi geliyor. Diğer özellikler gayet iyi. Farklı bir sistem bakarak ryzen işlemciye yönelseniz, ram'i daha yüksek frekanslı alabilirsiniz. Ryzen 3000'li sistem alabilirsiniz bu paraya ve paranız da artar. Bu arada ssd şuan piyasadaki en uygun düzgün ssdler'den. Hatta m.2 ssd alarak dsha fazla performans alabilirsiniz. İsterseniz eğer, siz sistem toparlayabilirim derseniz size parçalar önerebilirim. Yada farklı bir hazır sistem bakabilirim.
Dostum ben bu pc yayın ve oyun için olacak 1080p ryzen minimum 3700x olması lazım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı