Çözüldü Jak giriş yeri bozuk olan laptopta jak girişli kulaklık nasıl kullanılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
Dostlar internetten Rampage'nin oyuncu kulaklığını sipariş ettim fakat hopörlar jak girişi çalışmıyor, mikrofon jak girişi çalışıyor fakat hapörlar çalışmıyor, ne yapabilirim?

Hocam nerede? mümkünse link atabilir misin, o fiyata gayet uygun.

Tamamdır hocam çok teşekkürler.

Hocam kralsınız, uygun fiyata buldum, çok teşekkür ediyorum, çok sağolun.

Hocam sonra dan fark ettim de, adam kullanamazsınız demiş.
Eki Görüntüle 1582203
O kulaklık çıkışı takamadığını belirtmiş. Yani sahip değil ama siz sahipsiniz hocam.

O kulaklık çıkışı takamadığını belirtmiş. Yani sahip değil ama siz sahipsiniz hocam.
Hocam benim Jak girişi çalışmıyor, yani kulaklığı ses kartına takıcağım, sorun yaşar mıyım?

yani adam ile durumum nerdeyse aynı benim de mic yeri çalışıyor, hapörlör yeri çalışmıyor.

USB'li ses kartı alırsanız kulaklık kalitesinde düşüş olmaz aksine artış olur. Dönüştürücü alırsanız elinizde olan kaliteden de düşük kalite olur.
Hocan USB'li ses kartında da çok fazla olumsuz yorum var, her satıcı da öyle olmuş, bilmiyorum pek güvenemedim hocam, rica etsem siz bulup linkini atabilir misiniz? atmasanız da olur.

Hocan USB'li ses kartında da çok fazla olumsuz yorum var, her satıcı da öyle olmuş, bilmiyorum pek güvenemedim hocam, rica etsem siz bulup linkini atabilir misiniz? atmasanız da olur.
Sorunsuz olarak bildiğim model dediğim gibi pahalı olan Ugreen modeli hocam başka pek bi bilgim yok. Dark marka olan üzmez ama her ürünün kötü yorumu vardır.

Sorunsuz olarak bildiğim model dediğim gibi pahalı olan Ugreen modeli hocam başka pek bi bilgim yok. Dark marka olan üzmez ama her ürünün kötü yorumu vardır.
Hocam aşırı fazla olumsuz yorum var, böyle olunca ben de güvenemedim, bir de Dark markaya bakıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı