Jak girişi nereye takılır?

Kulaklıkta 1 tane jak girişi var onu nereye takmalıyım?

Hangi cihaz?
Bilgisayar için:

1710168850472.png

1710168900208.png

Bilgisayara takacağım ama bir tane var mikrofona takıyorum ses gelmiyor kulaklığa takıyorum ses gitmiyor.

1 tane var
Kasanın ön kısmında bir tane varsa ve altına dikkatli bakarsanız hem kulaklık hem mikrofon logosunun olduğunu göreceksiniz. Oraya takıp denediniz mi? Veya bu jak girişi siz de var mı, yok mu?

Bilgisayara takacağım ama bir tane var mikrofona takıyorum ses gelmiyor kulaklığa takıyorum ses gitmiyor.

1 tane var.

Bu durumda bunlardan birini alacaksınız.

Havit Gamenote H2230D şu an arkadaki yeşile bağlı ses var ama mikrofon ile karşıya ses gitmiyor​

Kasanın ön kısmında bir tane varsa ve altına dikkatli bakarsanız hem kulaklık hem mikrofon logosunun olduğunu göreceksiniz. Oraya takıp denediniz mi? Veya bu jak girişi siz de var mı, yok mu?

Mikrofona takıyorum ses gelmiyor kulaklığa takıyorum ses gitmiyor.

Havit Gamenote H2230D şu an arkadaki yeşile bağlı ses var ama mikrofon ile karşıya ses gitmiyor​

Tek bir girişe taktığınız için ses gitmez. @Rowaulf'un attığı gibi bir dönüştürücü almanız gerekiyor. Eğer benim dediğim jak girişi yok ise.

Benim attığım linkteki üründen alın. Mahalle bilgisayarcısı veya teknolojik ürün satan mağazaların hepsinde var. Kulaklığınızı tek girişli olan kısma takın kablonun diğer ucundaki yeşil girişi kulaklık kısmına pembe girişi de mikrofona takarsanız her ikisini de kullanabilirsiniz. Bende öyle kullanıyorum.

Geri
Yukarı