James Donkey 112C vs Tigoes M50 Fare

Yadro

Decapat
Arkadaşlar çok param yok, 60 TL civarı mouse arıyorum. James Donkey'i kaliteli, Tigoes'i şık buldum. Sizin düşünceleriniz ne ya da bildiğiniz 60 TL civarı mouse var mı? Aklımda bunlar var:

Son düzenleyen: Moderatör:
Tigoes markasını ilk defa duydum. Bütçen 60 TL olduğu için Tigoes yerine James Donkey al derim. Bende 112C modelini kullanıyorum. En kısa sürede değiştirmeyi düşünüyorum orası ayrı bir konu :D. Malzeme kalitesi çok iyi değil, azıcık sertçe sıksan kırılık hatta. Ama eğer çok bi' beklentin yoksa tatmin edecektir.

Tigoes markasını ilk defa duydum. Bütçen 60 TL olduğu için Tigoes yerine James Donkey al derim. Bende 112C modelini kullanıyorum. En kısa sürede değiştirmeyi düşünüyorum orası ayrı bir konu :D. Malzeme kalitesi çok iyi değil, azıcık sertçe sıksan kırılık hatta. Ama eğer çok bi' beklentin yoksa tatmin edecektir.

Öneri için teşekkürler, tepkime süresi az anında dönebilen bir fare lazım. CS:GO oynuyorum.

@Yadro tepkime süresi hakkında bir bilgim yok. Biraz araştırdım ancak bulamadım. James Donkey gibi Çin işi bir firmanın ürün özelliklerinde tepkime süresine yer vereceğini de sanmıyorum. Tek bulabildiğim Avago A5050 sensör kullandığı.

Ben yaklaşık 2 hafta önce MSI DS100 aldım. 160 TL civarında. 3500 dpi a kadar istediğiniz gibi ayar yapabiliyorsun. Bence bu bak derim. Olmazsa indirimdeyken giriş seviyesi bir alt modeli vardı. İsmini tam hatırlamıyorum. D1 olabilir. Bence bir incele derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı