James Donkey 112C yazılım kayıt sorunu

zahidbolat

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Erbaa
James Donkey 112C adlı farem var ve bu farenin yazılımıyla oynayabiliyorsunuz her kaliteli farede olduğu gibi. Ama tabiki yazılımında değişiklik yapmak istediğimizde bir hesabımızın bulunması gerekiyor ama ben kayıt olamıyorum. Ziyaretçi olarak giriş yaptığımızda ise yine yazılımında oynama yapamıyoruz. Yazılım dediğimde DPI ayarları ışık ayarı vesaire. Ama galiba sunucularda hata var çünkü kayıt ola basıyorum her şeyi girdikten sonra registere basıyorum ama bir türlü kayıt olamıyorum yardımcı olur musunuz?

JD ve kalite kelimeleri yan yana gelince bir güldüm. Galiba uygulama üzerinden kayıt olmanız gerekiyor siteye baktığımda çoğu yerde 404 hatası alıyorum serverlarda bir sıkıntı olabilir. Başka bir bilgisayarda deneyin, olmaz ise bir süre bekledikten sonra tekrar deneyin. Eğer çözüm olmaz ise satıcı ile iletişime geçin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı