James Donkey 610 vs Logitech G213

400 TL ye kadar çıktıysan bir 100 TL daha çıkıp bunu al hocam. Bir daha bu fiyata bulamazsın. Normalde bu klavye G413'ten(413 640 TL) çok daha pahalıydı. Şu an düşük modellerinden daha ucuz.
1 yıldır kullanıyorum çok iyi bir klavye, tuşların hissiyatı çok güzel ve sessiz. Malzeme kalitesi iyi, RGB aydınlatması mükemmel.

Bilek desteği yok ama istersen sonradan eklenebilir, ben sevmiyorum bilek desteğini. Rampage'e 400 TL verme yazık olur o paraya. Aradaki kalite farkı kıyaslanmaz bile en azından başka markalara yönel derim. Steelseries, corsair, Cooler Master, Razer gibi.
Oyunlarda optimizasyonu iyi bir klavye.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu aralar malum dolardan mekanik klavyelerin fiyatları bir hayli arttı. Az daha çıkabilirsen kendi kullandığım Apex M400 veya Cooler Master Quickfire Ultimate modelini tavsiye ederim. Önerdiğin klavyelere nazaran daha sağlam ve kaliteliler. Eğer çıkamıyorum ve benim için RGB ön planda dersen G213 ve Masterkeys Lite L modellerini öneririm. Hissiyat olarak Masterkeys Lite L Mem-Chanical Switch kullandığından mekaniğe daha yakın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı