James Donkey 610S alınır mı?

Akkuşlu

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam biraz daha üstüne koyup daha kaliteli mekanik klavye olan Redragon Vara alırdım. Üstelik optik switch kullanıyor.

Biraz daha üstüne koyup daha kaliteli mekanik klavye olan redragon vara alırdım.

Hocam haklısınız ama ailemden aldığım 5-10 lira harçlığı biriktiriyorum ve şu an kullandığım klavye bazen tuşlara basmıyor o yüzden bir an önce alsam da kurtulsam havasındayım, idarelik kullanılmaz mı?

Hocam haklısınız ama ailemden aldığım 5-10 lira harçlığı biriktiriyorum ve şu an kullandığım klavye bazen tuşlara basmıyor o yüzden bir an önce alsam da kurtulsam havasındayım, idarelik kullanılmaz mı?
James Donkey gibi markalar Çin'de logo basıyor. Almışken iyi bir şey almanı tavsiye ederim. 50-60 TL için 250 TL'den olma. Birazcık sabretmenizi öneririm.

Kullanılır hocam. Yani James Donkey diye her şey kötü diye bir şey yok. Arkadaşım da PowerBoost PSU var patlamadı. Rampage klavye var bir şey olmadı. Gamepower kulaklık ve mouse var hala sorunsuz çalışıyor. Şans işi herşey.

Kullanılır hocam. Yani James Donkey diye her şey kötü diye bir şey yok. Arkadaşım da PowerBoost PSU var patlamadı. Rampage klavye var bir şey olmadı. Gamepower kulaklık ve mouse var hala sorunsuz çalışıyor. Şans işi herşey.
Hocam orası öyle ama Powerboost PSU alıp şans olayını iyice düşürmezdim ben,yine de teşekkür ederim fikirleriniz için.

Kullanılır hocam. Yani James Donkey diye her şey kötü diye bir şey yok. Arkadaşım da PowerBoost PSU var patlamadı. Rampage klavye var bir şey olmadı. Gamepower kulaklık ve mouse var hala sorunsuz çalışıyor. Şans işi her şey.
Şans işi fakat James Donkey gibi markaların sorun çıkartma olasılığı diğer markalara göre aşırı derece daha fazla. Arkadaşınızın aldığı ürünlerin sorunsuz kullanabilir fakat ürünlerin kalitesiz olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Şans işi fakat James Donkey gibi markaların sorun çıkartma olasılığı diğer markalara göre aşırı derece daha fazla. Arkadaşınızın aldığı ürünlerin sorunsuz kullanabilir fakat ürünlerin kalitesiz olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Aynen işte teknoloji şans işi. Ve ucuz satıldığı için öyle logitech kalitesi beklememek lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı