Çözüldü James Donkey 711 mikrofon ve ses çalismiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

batuhnaberk35

Centipat
Arkadaşlar merhaba sabah hiçbir şey yoktu fakat akşam arkadaşlarla LoL'e girince fark ettik mikrofonum çalışmıyor ve arkadaşlarımın sesi ban gelmiyordu fakat konuştuklarında çıkan yeşil cemberi görüyordum Discord'da. Sesleri geliyor fakat ben yine konuşamıyorum kayıt sekmesine girince pencere yanıt vermiyor hiçbir şeyye tıklanmıyor.
Kulaklık James Donkey 711.
youtubeden felan heryerden ses geliyor lol sohbetinde arkadaşlarımın sesi gelmiyor sadece
pc mikrafonu görüyor

Dosya Ekleri

• Screenshot_90.png
    Screenshot_90.png
    10,6 KB · Görüntüleme: 99
Öncelikle arama kısmına "mikrofon gizlilik ayarları" yazarak çıkan şeye tıklayın. Buradan bu oyuna mikrofon izni verilip verilmediğine bir bakın. Eğer verilmediyse verin. Tekrar deneyin.

Eğer sorun devam ediyorsa League of Legends'ın mikrofon ayarlarını ya da Discordun mikrofon aylarını -hangisini kulllanıyorsanız- kontrol edin.

Ayrıca mikrofonun sistem üzerinde çalışıp çalışmadığını da Microsoft'un yerleşik ses kaydedicisi üzerinden test edebilirsiniz.

Eğer mikrofon diğer yerlerde çalışıp sadece Discord'da ya da League of Legends'da çalışmıyorsa büyük ihtimalle kullandığınız uygulama ayarlarına bakmalısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı