James Donkey 712 kulaklığı sürücü görmüyor

Metehancakir

Decapat
Daha fazla  
Laptop kullanıyorum kulaklığı ne kadar takıp çıkarsamda farklı şeyler denesemde driver kulaklığı görmüyor ve 7.1, mikrofon ve 3D gibi ayarları değiştiremiyorum yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• resim_2023-05-19_203911972.png
    resim_2023-05-19_203911972.png
    248,7 KB · Görüntüleme: 19
Attığım çalışıyorsa sıkıntı yoktur. Sizin kullandığınız driver yeni üretilmiş James Donkey kulaklıklar için sanırım. Bende de çalışmıyor.
ve şöyle değişik bir şey var normalde kulaklığın ucu kırmızı yanarken mikrofon çalışması gerekirken bende ışık yanmazken çalışıyor yakarsam mikrofon kapanıyor

Ve şöyle değişik bir şey var normalde kulaklığın ucu kırmızı yanarken mikrofon çalışması gerekirken bende ışık yanmazken çalışıyor yakarsam mikrofon kapanıyor.

Ucuz kulaklıktan beklenir hocam. Çok dert etmeyin. Benim James Donkey 720'de titreşim özelliği kendi kendine bozulmuştu garantiye gönderdim. Normalde bu kulaklığı almayacaktım ama indirimde diye aldım.

Ucuz kulaklıktan beklenir hocam. Çok dert etmeyin. Benim James Donkey 720'de titreşim özelliği kendi kendine bozulmuştu garantiye gönderdim. Normalde bu kulaklığı almayacaktım ama indirimde diye aldım.
şunuda söylemeyi unuttum sizin kulaklıktaki ses panel kısmında + ya basınca kulaklık sesimi artıyor yoksa açık olan şarkı veya videonun falan mı sesi artıyor. Normalde kulaklığın artması gerekmez mi.

Yeni konular

Geri
Yukarı