James Donkey JD120 hız değerleri

Sorun yaşamıyor olmanız kontrolcüsünün çöp, yongalarının kalitesiz ve yazılımı bulunmayan bir model olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Sadece attığınız değerlere göre bir SSD'nin iyi veya kötü olduğuna karar veremeyiz, bir sürü etken var. Sırf okuma-yazma hızları iyi diye bir SSD iyi olmuyor.
Çok iyi alın demedim zaten. 3 yıldır kullanıyorum en ufak bir sıkıntısını bile yaşamadım ayrıca 3 arkadaşım daha aldı benden görüp onlarda sorunsuz kullanıyor. Diğer ucuz SSD'ler (Adata-Toshiba-Crucial...) ile karşılaştırınca James Donkey sanıldığı kadar kötü değil.

İki üç ay sonra bir daha zor görürsünüz o hızları. 4-5 TB veri sonra ölen, leşin ötesi bir SSD almışsınız haberiniz yok.
Alın size kanıt. 4-5 TB veriden sonra çöp oluyor bu çöp ötesi SSD. Verileriniz bu kadar değersizse buyurun kullanın. SM2258XT adlı çöp ötesi bir kontrolcü, ucuz dandik NAND'lar kullanan bir SSD JD120. Patriot Burst falan varken hele hiç ama hiç alınmayacak bir SSD.

Sizi izleyeceğim, 3 ay sonra ¨james donkey JD120 SSD hız değerleri çok düşük¨ diye konu açarsanız ¨anladım abi.¨ yazıp geçeceğim.

Evet şu an 1 kaç ay geçti sizin yazmanızdan sonra ve aynı değerler hem de %80 doluluk la.

İki üç ay sonra bir daha zor görürsünüz o hızları. 4-5 TB veri sonra ölen, leşin ötesi bir SSD almışsınız haberiniz yok.
Alın size kanıt. 4-5 TB
Ekran Alımntısı.PNG
veriden sonra çöp oluyor bu çöp ötesi SSD. Verileriniz bu kadar değersizse buyurun kullanın. SM2258XT adlı çöp ötesi bir kontrolcü, ucuz dandik NAND'lar kullanan bir SSD JD120. Patriot Burst falan varken hele hiç ama hiç alınmayacak bir SSD.
.....

Yeni konular

Geri
Yukarı