James Donkey JD900 Mouse Pad Nasıldır?

SvenNoderT

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Uzun süredir SteelSeries QCK Medium kullanıyorum ve iyice aşındı artık. Yeni bir Mouse Pad almak istiyorum. Sizce James Donkey JD900 nasıldır? Eğer başka önerileriniz varsa maksimum bütçem kargo dahil 50 TL.

Mouse padin amacı belli üretildiği malzeme belli. Farkını şimdiye kadar görmedim eşantiyon dağıtılan padler bile iş görüyor.

Arkadaşlar ürün geldi bugün. Ben beğendim, fiyatına göre oldukça iyi. SteelSeries QCK ile karşılaştırdığımda çok benzer bir hissiyat veriyorlar. QCK'ye göre biraz daha kaygan sadece.

Ayrıca ürünü İncehesap'tan aldım, paketlemeyi çok kötü yapmışlar en azından balonlu poşete sarabilirlerdi, kutuyu kargo poşetine koyup göndermişler.

Arkadaşlar ürün geldi bugün. Ben beğendim, fiyatına göre oldukça iyi. SteelSeries QCK ile karşılaştırdığımda çok benzer bir hissiyat veriyorlar. QCK'ye göre biraz daha kaygan sadece.

Ayrıca ürünü İncehesap'tan aldım, paketlemeyi çok kötü yapmışlar en azından balonlu poşete sarabilirlerdi, kutuyu kargo poşetine koyup göndermişler.
Merhaba, ürünü halen kullanıyor musunuz?Üst yüzeyinde herhangi bir aşınma ve mouse hareketlerinde gecikme oluyor mu?Aslında qck almayı düşünüyorum fakat çok fazla zam geliyor 1 ay öncesinden baktığım fiyatların üzerine 100 er lira eklenmiş oluyor.Eğer fark yoksa jd450 mousepadini almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı