James Donkey JD900 Pro 50TL'ye alınır mı?

QCK'nın mousepadlerine baktım bu boydakiler ya çok pahalı. Benim şuan anki mousepadimin boylarındada yok,40 cm uzunluğu olan bir mousepad masama büyük geliyor ama Medium modelini alabilirim. G300S'in mousepadinden geçince sıkıntı yaşarmıyım QCK da?

SSD'sini kullanıyorum ve piyasadakilere taş çıkartacak nitelikte çok memnunum aldığıma
Umarım memnun kalmaya devam edersiniz.

Ya lütfen kavga etmeyelim,burda ben tavsiye istiyorum. James Donkey'in kalitesinden değil James Donkey'in Mousepadini kalitesinden bahsetmemiz lazım.

James Donkey ürünleri kalitesizdir. Tavsiye etmiyoruz. Bütçenize göre QcK Mousepad almanız daha iyi olacaktır.

Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Qck'nin istediğim boyutu için yani Large olanı için 3 farklı modelini gördüm hangisi tercih etmeliyim?Ne farkları var? Edge'mi Heavy'mi Qck'mı?

Aralarında kalınlık ve boyut farkı var. İhtiyacınıza ve bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Ben QcK tavsiye ederim.

Siz bütçe 50 TL civarı dediniz diye ben Medium attım. Size uygun boyutu alabilirsiniz. O ürün güzeldir.
Biraz daha fazla verip daha uzun kullanma fikrini hep sevdiğim için bütçemi attırdım.
Benim şuanki mousepad'imde yani G300s ile verilende kauçuk sertleşmeye başladı. Qck'da aynı sorun çıkar mı?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…