Jant kapağı için bijon sayısının önemi var mı?

oblomovv

Decapat
Makaleler
1
Arkadaşlar çelik jant var arabada ama cok cirkin duruyor onun üzerine jant kapağı takacağız fakat jant kapağında bijon sayısı falan var mı? Çelik jant 5 bijonlu herhangi bir 16 inç jant kapağı alsak olur mu?

Tırnaklarının geçeceğini düşünmüyorum bunu da hesaba katın. Jant bijonları ortasında kapak altında kalacaktır. Şunu da belirtmeliyim; herhalde tarihte ve trafikte ilk siz denemiş olacaksınız. Olursa haber verin lütfen çok merak ediyorum.

Tırnaklarının geçeceğini düşünmüyorum bunu da hesaba katın. Jant bijonları ortasında kapak altında kalacaktır. Şunu da belirtmeliyim; herhalde tarihte ve trafikte ilk siz denemiş olacaksınız. Olursa haber verin lütfen çok merak ediyorum.

Hocam çelik jant diyorum ama öyle dolu paket arabaların çelik jantı değil bu bizim arabayı en boş paket aldık şu an jant kapağı takılacak yeri var yani bu jantın ben o gördüğünüz çelik jantlar gibi olduğunu düşünmüyorum fotoğraf atma şansım olsa gösterirdim anlatamıyorum şu an tam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki araç hocam bu jant ne oluyor tam olarak üzerine jant kapağı takılmaz mı? Dolu paketlerdeki çelik jant gibi değil bu en boş paket zaten ve kötü duruyor bir bakar mısınız?

Son düzenleme:
Hocam çelik jant diyorum ama öyle dolu paket arabaların çelik jantı değil bu bizim arabayı en boş paket aldık şu an jant kapağı takılacak yeri var yani bu jantın ben o gördüğünüz çelik jantlar gibi olduğunu düşünmüyorum fotoğraf atma şansım olsa gösterirdim anlatamıyorum şu an tam.

O zaman sizin bahsettiğiniz jant çelik değil, saç jant teneke jant kara jant şeklinde anılan jantlardan gibi sanırım?

Eğer öyle ise onlara kapak takabilirsiniz.

Geri
Yukarı