Japonca öğrenmek için site önerisi

Hetop

Decapat
Bu aralar Japonca'ya merak sardım fakat bilgim 0 ve nereden başlayacağımı bilmiyorum. İnternette pek yararlı kaynaklar bulamadım bana önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfırdan başlamak için ideal midir? Yoksa giriş seviyesi derken harf vesaire bilmek gerekiyor mu?
Hocam kitapta konuları baştan güzel bir şekilde anlatıyor. Attığım linkte 4 adet kitap vardır. Bir kitap alfabeyi öğretirken bir kitap dilbilgisini öğretiyor. Alfabe bilmeseniz bile kitap sayesinde öğrenebilirsiniz. Anlatımı güzel ve sadedir.

(Dc verirseniz sayfalarını gösterebilirim.)

Site olarak Busuu güzeldir ama belli bir aşamadan sonra para yatırmanız gerekmektedir. Uygulaması da vardır ve gayet kullanışlıdır.

Son düzenleme:
Güncelleme kitaplar 1 hafta önce elime ulaştı. Cidden alfabe anlatımı aşırı güzel. Hiraganayı üç günde çözdüm resmen. Etkinlikleri vesaire olsun çok iyi, daha kelime ve dil bilgisi öğrenmeye geçmedim ama üç gündeki ilerlemeden çok memnunum. PS:250 TL'ye almıştım.

Güncelleme kitaplar 1 hafta önce elime ulaştı. Cidden alfabe anlatımı aşırı güzel. Hiraganayı üç günde çözdüm resmen. Etkinlikleri vesaire olsun çok iyi, daha kelime ve dil bilgisi öğrenmeye geçmedim ama üç gündeki ilerlemeden çok memnunum. PS:250 TL'ye almıştım.
Bende hiragana ile katakanayı hallettim. Dilbilgisi kitabında 50.sayfalardayım. İki hafta içinde kanji öğrenmeye geçeceğim. Kitabı beğendiğinize sevindim. がんばりましょう! (Son 2 haftadır düzgün bir şekilde çalışabildim.)

Bende hiragana ile katakanayı hallettim. Dilbilgisi kitabında 50.sayfalardayım. İki hafta içinde Kanji öğrenmeye geçeceğim. Kitabı beğendiğinize sevindim. がんばりましょう! (son 2 haftadır düzgün bir şekilde çalışabildim.)

Güncelleme kitaplar 1 hafta önce elime ulaştı. Cidden alfabe anlatımı aşırı güzel. Hiraganayı üç günde çözdüm resmen. Etkinlikleri vesaire olsun çok iyi, daha kelime ve dil bilgisi öğrenmeye geçmedim ama üç gündeki ilerlemeden çok memnunum. PS: 250 TL'ye almıştım.

Ne kadar öğrenebildiniz? Ben de almayı düşünüyorum da o kitapları.

Ne kadar öğrenebildiniz? Ben de almayı düşünüyorum da o kitapları.
N5 Seviyesindeki JLPT sorularını yaparım ama konu olarak daha kitapları bitirmedim. (Kanji kitabındaki tüm kanjileri öğrendim ama dil bilgisi kitabında çok gerilerdeyim. Normalde o zamandan bu zamana bitirmiş olmam lazımdı ama çok boşladım bazı haftalar. Genel olarak kendimi geliştirdim diyebilirim. Bir önceki iletimin üzerinden uzun bir zaman geçmiş. O zaman beğenmiştim, halen daha beğendiğimi söyleyebilirim. Gayet güzel kitap. Öneririm.

N5 Seviyesindeki JLPT sorularını yaparım ama konu olarak daha kitapları bitirmedim. (Kanji kitabındaki tüm kanjileri öğrendim ama dil bilgisi kitabında çok gerilerdeyim. Normalde o zamandan bu zamana bitirmiş olmam lazımdı ama çok boşladım bazı haftalar. Genel olarak kendimi geliştirdim diyebilirim. Bir önceki iletimin üzerinden uzun bir zaman geçmiş. O zaman beğenmiştim, halen daha beğendiğimi söyleyebilirim. Gayet güzel kitap. Öneririm.
Yazdıklarınızın hepsi benim için de birebir geçerli.

Yeni konular

Geri
Yukarı