Çözüldü Java kurulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

530546

Decipat
Arkadaşlar, önceden Tla kullanıyordum ancak sistemim çok kasıyordu o Launcher da. Ben de titan Launcher'a geçtim, arayüzü gerçekten hafif ve basitti ve eskiden de kullanıyordum. Titan Launcher Java'yı görmemiş olacak ki "Java istinası" diye bir hata verdi. Ben de en son sürümü kurmak için Java'yı sildim ve bu siteden Java'yı indirdim. Ancak bu da işe yaramadı. Ben de bu siteden X64 ınstaller'ı indirdim. Ancak şöyle bir hata ile karşılaştım:

1675839531634.png

Ve bunu çözemiyorum. Nasıl çözebilirim? Bu linkteki çözümü denedim ancak işe yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hatayı illaki çevirmişsindir yine de söyleyeyim, başka bir Java yüklemesi devam ediyor diyor. Görev Yöneticisi'nden ayrıntılardan Java ile ilgili bir şey çalışıyor mu kontrol et. Eğer çalışıyorsa sonlandır ve tekrar dene.

- Alternatif olarak MSConfig'den Windows hariç tüm servisleri durdur restart et Java'yı kur sonra tekrar servisleri aktif et ve bilgisayarı yeniden başlar.

- Bir diğer alternatif bilgisayarı ağ bağlantılı güvenli modda başlatıp deneyebilirsin.
Hatayı illaki çevirmişsindir yine de söyleyeyim, başka bir Java yüklemesi devam ediyor diyor. Görev Yöneticisi'nden ayrıntılardan Java ile ilgili bir şey çalışıyor mu kontrol et. Eğer çalışıyorsa sonlandır ve tekrar dene.

- Alternatif olarak MSConfig'den Windows hariç tüm servisleri durdur restart et Java'yı kur sonra tekrar servisleri aktif et ve bilgisayarı yeniden başlar.

- Bir diğer alternatif bilgisayarı ağ bağlantılı güvenli modda başlatıp deneyebilirsin.

Çözüm

Hepsini deneyip geliyorum, gerçekten çok teşekkürler.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı