JavaScript JSON fetch API - post ile veri oluşturma

@Kxaan teşekkür ederim. Masaüstündeki uygulamam sorunsuz çalışıyor. Masaüstü uygulamamda her şey tıkırında. Burada ve forumda genel olarak konu açmamın sebebi; uygulamayı yayına almak için araştırmalar yaptığımda şu 2 problemle karşılaşıp çözememem.

O problemler:

* "uygulama imzalama"
* "uygulama sertifikalandırma"

Bu problemleri çözemeyince ben de 'aynı uygulamanın web versiyonunu geliştirmeye çalışayım. Orada bu problemler olmaz' diye düşünmüştüm. Web de sandığımdan daha uzun ve meşakkatliymiş.

Masaüstünde bir uygulama geliştirdim. Aslında yapmak istediğim önce bunu yayına almaktı. Ardından bunun web versiyonunu oluşturmaktı. Nihayetinde ise mobilini. Fakat işler istediğim gibi gitmiyor...

Yukarıda bahsettiğim 2 problem beni tıkadı ve hareket ettiremez duruma getirdi. Bu da motivasyonumu düşürüyor. Çaresizce uygulamayı yayına almanın yollarını arıyorum...
Hocam malesef uygulama imzalama sertifikalandırma gibi konularda bilgim yok.

Method not allowed hatasi kullandigin http methoda karsilik gelen bir handler olmamasi durumunda firlar.

Localinde basit calismalar icin db benzeri seyler gerekiyorsa:
Document dbleri mimic etmek icin (lowdb)
Relational dbleri mimic etmek icin (sqlite)
bunlari kullanabilirsin.

yerel okumalarda CORS nedeniyle okuma yapmıyor, doğrudan GET veya POST yerine ; input file ile dosyayı seçip, seçilen dosyayı parse etmeniz gerekiyor, ben çözümü ararken bu şekilde buldum

Geri
Yukarı