JBL 500BT CS:GO oyunda mikrofon çalışmıyor

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
Bluetooth ile cihazı masaüstü bilgisayarıma bağladım, ses geliyor fakat mikrofon çalışmıyor. Normalde telefon görüşmelerinde aktif kullanıyorum ve cihazda biraz cızırtı var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acaba oyuna girince oto devre dışı mı kalıyor şaşırtıcı.
Şimdi kontrol ettim cihazın mikrofonu windows 10'da çalışmıyor yani sadece ses veriyor. Oyunda çalışmaması da bu sebeple fakat bunu nasıl düzeltirim bilmiyorum.

Mikrofon ayarlarından denedim "cihaz takılı gözükmüyor" dedi. Yani sadece ses veriyor.

Bu 3 ayarı kontrol eder misin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Valla dostum bir çözüm bulursam yazarım araştırayım.

Bu 3 ayarı kontrol eder misin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Valla dostum bir çözüm bulursam yazarım araştırayım.
Onlarda sorun yok. Windows'ta kulaklık olarak çalışmıyor. JBL T500BT Bluetooth Mikrofon ve Stereo Hoparlör Sorunu çözümü burada yazıyor fakat mikrofon bağlanmıyor maalesef. Yapamadım bu sebeple.

Sorunum tam olarak bu: Farkettiğiniz üzere kulaklığın yanında mikrofon gözükmüyor.
Acaba "Realtek High Definition Audio" kulaklığın yanında bu yazmadığı için mi oluyor? Bunu nasıl etkinleştirebilirim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı