JBL C100 SI alınır mı?

Bütçe
200

Ardpow

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx6600 - İ312100F - 16 Gb Ram
Arkadaşlar kulaklığım bozulduğu için yeni bir kulaklık alacağım. İnternette JBL C100 SI modelini buldum. Hoşuma gitti ama buraya da sorayım dedim. Sizce bu kulaklık alınır mı?
Kulaklığı bilgisayardan oyun oynamak için alacağım bütçemi 200 TL'ye kadar çıkartabilirim. Bu arada genelde oynadığım oyun Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.

https://www.hepsiburada.com/gamenot...ntent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.86 sadece bilgisayar için kullanacaksanız sağlığınız için kulak üstü öneririm. Hem telefon hem de bilgisayara tek kulaklık alacaksanız da Apple EarPods MNHF2TU/A 3.5mm Jacklı Kablolu Kulak İçi Kulaklık Fiyatı ve Özellikleri. EarPods atmamın sebebi oyunlarda ses kasma konusunda fena değil. Kendim kullandığımdan biliyorum.

Hocam önerileriniz için teşekkürler bu attıklarınız jack girişli mi? Çünkü laptop kullandığım için bütün usb girişlerini kullanıyorum bir de attığınız kulak üstü kulaklık iyi midir? Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar kulaklığım bozulduğu için yeni bir kulaklık alacağım. İnternette JBL C100 SI modelini buldum. Hoşuma gitti ama buraya da sorayım dedim. Sizce bu kulaklık alınır mı?
Kulaklığı bilgisayardan oyun oynamak için alacağım bütçemi 200 TL'ye kadar çıkartabilirim. Bu arada genelde oynadığım oyun Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.
Hem R6 oynuyorum hemde bu kulaklığı kullanıyorum. Cidden kaliteli ve güzel. Ses falan da kasılabiliyor ama 200 TL bütçen varsa kesinlikle Sharkoon Er3 ya da GameNote HD2016D öneririm.

Ben de bu kulaklığı alacaktım hatta konu bile açmıştım ama birçok kişi sorun yaşamış sanırım yani 5-6 ay gibi bir sürede bozulmuş. Ben de biraz daha katıp daha iyi bir şey sipariş verdim.

Hocam önerileriniz için teşekkürler bu attıklarınız jack girişli mi? Çünkü laptop kullandığım için bütün USB girişlerini kullanıyorum bir de attığınız kulak üstü kulaklık iyi midir? Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Gamenote H2016D bağlantı tipi 3.5 mm Jack olarak gözüküyor.

Hem R6 oynuyorum hem de bu kulaklığı kullanıyorum. Cidden kaliteli ve güzel. Ses falan da kasılabiliyor ama 200 TL bütçen varsa kesinlikle Sharkoon ER3 ya da Gamenote HD2016D öneririm.

Kulak üstü kulaklıkta alabilirim hocam ama önemli olan kulağımı acıtmaması ve terletmemesi söylediğiniz kulaklıkların incelemeleri iyi duruyor inceleyeceğim öneriniz için teşekkürler.

Ben de bu kulaklığı alacaktım hatta konu bile açmıştım ama birçok kişi sorun yaşamış sanırım yani 5-6 ay gibi bir sürede bozulmuş. Ben de biraz daha katıp daha iyi bir şey sipariş verdim.

Evet hocam konunuzu okumuştum ama kulaklık için iyi şeyler söylenlerde var kötü şeylerde söyleyenler var daha iyisini bulursam bende daha iyisini alırım.

Gamenote H2016D bağlantı tipi 3.5 mm Jack olarak gözüküyor.

Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı