JBL C100 SI kulaklık ses sorunu

qwertyklavye

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar. JBL C100 SI ürününü aldım. Ürün daha yeni. Geldiği gibi sorununu da beraberinde getirdi. WhatsApp araması esnasında kulaklıktan pat pat pat sesler geliyor durup dururken. iPhone 5S kullanıyorum ve karşı tarafa bu pat pat sesler gidiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Aynı kulaklığı 5 ay önce aldım suya bile düştü bir sıkıntı yaşatmadı bugüne kadar. OnePlus 7T, Xiaomi Mi 9T Pro ve iPhone 7'de kullandım. Bahsettiğiniz sorunu hiç yaşamadım. Başka cihazda deneyin sorun var mı test edin. Sorun varsa iade edersiniz.

Birden fazla cihazda sorun yaşadıysanız iade ve değişim talep edin. İnternetten aldıysanız 15 günlük yasal süreciniz mevcut. Yada teknik servise gönderin.

Bir süre önce kullandım ve memnundum.

Bende bu kulaklığı almıştım alalı 6 hafta oldu bende de aynı sorun var ne yapacağımı bilmiyorum hiçbir hsey olmadı birdenbire oldu.

Bende bu kulaklığı almıştım alalı 6 hafta oldu bende de aynı sorun var ne yapacağımı bilmiyorum hiçbir hsey olmadı birdenbire oldu.
Güzelce paketle. Kutusunda firmanın numarası olması lazım ara ve servis için bilgi al. Sana ücretsiz kargo gönderim numarası verecekler onunla garantiye yolla. Sorununu güzelce bir kağıda yaz, adresini telefon numaranı da yaz. Kutunun içine koy ve yolla bu kadar.

Geri
Yukarı