JBL C100SI vs T110

Yer
North Memphis
C100
T110
SAMSUNG HS 13
Üçü arasında kaldım, hangisini önerirsiniz? Yorumlara göre T110 kablosu iyi değilmiş herhalde, C100 de çakma gönderme ve kronik sorun durumu varmış sanırım. Siz ne diyorsunuz? En fazla 100 TL'ye alternatif öneriniz varsa buyurun.

C100Sl ve T110 kullandım, fiyatına göre çok iyi kulaklıklardı.
Ama T110 modelinin çok temiz kullanmama rağmen 6. hafta jak girişinden çıkan kablosu içten koptu ve ses gg oldu.

C100Sl modelinde ise 1 ay içinde sol kulaklığın hoparlörü bozuldu.

T110 ve C100 kullandım ikisininde kabloları bozuldu durduk yere bende bunlamı uğraşıcam deyip Haylou GT1 kablosuz kulaklık aldım telefon için kullanıcaksanız bence kablosuz kulaklık alın.

T110 modelini 1 yıl kullandım. Mikrofonuna toz kaçsa bozuluyor. Bir süre sonra tak çıkar yapılınca temassızlık oluşuyor.

C100 kullandım 9 10 ay civarında. Beni gayet tatmin etti. Şimdi ise T160 aldım memnunum.

2020 Nisan ayında C100SI aldım. Şuanda bu yazıyı yazarken de ondan dinliyorum ve gerçekten bu fiyatta harika bir ses kalitesi var. Kulaklığı çok fazla kullanmama yormama rağmen hala bir sıkıntı yaşamamaktayım. Sadece bence tek eksiği jak girişinin L değil düz olması. O biraz bazı durumlarda kırılacakmış gibi geliyor o yüzden çok dikkat ediyorum. Bass olarakta gerçekten bu fiyatta daha iyisi düşünülemez. Ben kesinlikle C100SI diyorum hocam.

Ben bir sürü arkadaşıma C100SI aldırdım zamanında. Hepsi de memnundu ve uzun süre kullandılar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…