JBL Quantum 100 kulaklıkta ses kalitesi kötü geliyor

Bütçe
1000

nini

Picopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
nvidia geforce gt 730
3 hafta önce JBL Quantum 100 aldım. Eve gidince heyecanla kulaklığı taktım PC'ye ama o kadar iğrenç o kadar kötü bir sesi var ki anlatamam. JBL'dir diye ses kalitesi iyidir diye almıştım ama rezalet bir kalitesi var. Kısacası 40 TL'lik BİM kulaklıklarından farkı yok. İade etmek istedim, canım Teknosa'm kabul etmedi ne mâlum. Zar zor geçiniyorum şu anda bu kulaklıkla. Ucuz bir şey de değil, 1000TL'lik kulaklık. Bir ayar falan yapabiliyorsak lütfen yanıt verin!

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir quantum 200 sahibi olarak bu kulaklığın Corsair HS50 gibi daha pahalı kulaklıkardan kaliteli ses verdiğini söyleyebilirim. Eğer cihazda gerçekten anormal bir ses var ise garantiye gönderin veya başka cihazlarda da deneyip arada fark var mı bakın.

Bir quantum 200 sahibi olarak bu kulaklığın Corsair HS50 gibi daha pahalı kulaklıkardan kaliteli ses verdiğini söyleyebilirim. Eğer cihazda gerçekten anormal bir ses var ise garantiye gönderin veya başka cihazlarda da deneyip arada fark var mı bakın.
Teknosa'dan aldım fakat iade ya da değişim kabul etmediler. Başka bir yere gönderme şansım var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı