JBL T110 nasıldır?

-- Kesinlikle tavsiye ediyorum.
-- Harikadır.
-- Bluetooth bağlantı kopması olmaz.
-- 5 saat kullanıyorum hala
-- İki yıldır kullanıyorum
-- Ses kalitesi gayet güzel
-- Telefon görüşmesi yapmak için tavsiye etmiyorum. Bir süre sonra görüşme kalitesi değişiyor.

Temmuz dostum arkadaşın belirttiği sanırım kablolu model. İyi mi, değil mi? Tartışılır. Şöyle söyleyeyim JBL’in giriş seviye kablolu kulaklıklarında bozulma sorunu çok sık yaşanıyor. 2-3-4-6-12 ay sonra bozulmaları sık sık gördüm bu modelde de. Sana direk bu fiyat bandında Xiomi Redmi Airdots öneririm. Kullanıyorum. Defalarca düşürmeme rağmen sağlıklı çalışıyor. Kulakta kaba durmuyor. Ses kalitesi tatmin edici. Baslar çok iyi olmasa da tiz yeterli. Kafan rahat olur en azından :) .

Aynen, bluetooth modeli sandım. Ama Jbl yine de kalitelidir. Kablolubaşka bir modelini de kullandım. Bence güzel alınabilir. Xiaomi konusunda fikrim yok.

Temmuz dostum arkadaşın belirttiği sanırım kablolu model. İyi mi, değil mi? Tartışılır. Şöyle söyleyeyim JBL’in giriş seviye kablolu kulaklıklarında bozulma sorunu çok sık yaşanıyor. 2-3-4-6-12 ay sonra bozulmaları sık sık gördüm bu modelde de. Sana direk bu fiyat bandında Xiomi Redmi Airdots öneririm. Kullanıyorum. Defalarca düşürmeme rağmen sağlıklı çalışıyor. Kulakta kaba durmuyor. Ses kalitesi tatmin edici. Baslar çok iyi olmasa da tiz yeterli. Kafan rahat olur en azından :) .
Bluetooth kulaklık kullanmak istemiyorum şu sıralar ya arada bilgisayar içinde kullandığım içinde kulaklığı kablolu kulak içi önerin var mıdır ?,Teşekkürler bu arada...
Aynen, bluetooth modeli sandım. Ama Jbl yine de kalitelidir. Kablolubaşka bir modelini de kullandım. Bence güzel alınabilir. Xiaomi konusunda fikrim yok.
Teşekkürler :)..
Kulaklığı satın aldım 1.5 gündür kullanıyorum gayet iyi fiyatına göre. Kabloya ön yargılı yaklaştım ancak beklediğim gibi değildi daha iyi geldi. Alacaklara tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Bozuldu mu acaba aldığın kulaklık yoksa halen düzgün mü çalışıyor ona göre almak istiyorum da
Hala kullanıyorum,gayette memnum açıkçası bir problem falan'da yaşamadım,tavsiye ederim.
Hem bilgisayarım'da hemde telefonum için'de kullanıyorum bu arada...
Bugün itibari ile kulaklığın sol tarafı sağ tarafa göre daha fazla vermeye başladı :/.
Bakalım garantiye vereceğim ne olacak :D.

Son düzenleme:
Hala kullanıyorum,gayette memnum açıkçası bir problem falan'da yaşamadım,tavsiye ederim.
Hem bilgisayarım'da hemde telefonum için'de kullanıyorum bu arada...
Bugün itibari ile kulaklığın sol tarafı sağ tarafa göre daha fazla vermeye başladı :/.
Bakalım garantiye vereceğim ne olacak :D.
Hocam selamlar. Kulaklığı garantiye vermişsiniz nasıl bi tecrübe yaşadınız ve kulaklık hakkındaki fikirlerinizi almak istiyorum. Baya uzun bir kullanım süresi olmuş bu sürede neler yaşattı size acaba ?

Hocam selamlar. Kulaklığı garantiye vermişsiniz nasıl bi tecrübe yaşadınız ve kulaklık hakkındaki fikirlerinizi almak istiyorum. Baya uzun bir kullanım süresi olmuş bu sürede neler yaşattı size acaba ?
Garantiye yolladığım sırada herhangi bir problem yaşamadım. Mağaza para iadesi yaptı. Kulaklıktan gayet memnumdum hatta aynı kulaklıktan bir daha alacaktım o derece :D. Sonradan üstüne para ekleyip Cx 80s aldım. Ancak t110 ile güzel günler geçirdiğimi söyleyebilirim şuan ki fiyat durumu hakkında bilgim yok ancak. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Geri
Yukarı