JBL T450 Alınır mı?

Aynı modelin Bluetooth versiyonuna sahibim. Pedlerinin bir kısmı kulağın üzerinde durduğu için uzun kullanımlarda biraz acıtabilir. Kişiden kişiye değişir bu ama benim gibi biraz hassas kulaklılar için sorun olabilir. Onun dışında da genelde hareketli kullanım için tasarlandığı için, kafada duruyor. Küçük olduğu için yanında taşımaya uygun. Ses konusunda ise; biraz ''bass'' ağırlıklı olduğunu söyleyebilirim. Tizlerde birazcık sönük kalıyor. Mikrofonu çevresel olarak sesleri alıyor. Gürültülü ortamlarda konuşma yapmak sıkıntılı. Ama sessiz ortamlarda çok başarılı olduğunu söyleyebilirim. Malzeme kalitesi gayet iyi. Kullanım amacınız ne olacak genellikle?

Aynı modelin Bluetooth versiyonuna sahibim. Pedlerinin bir kısmı kulağın üzerinde durduğu için uzun kullanımlarda biraz acıtabilir. Kişiden kişiye değişir bu ama benim gibi biraz hassas kulaklılar için sorun olabilir. Onun dışında da genelde hareketli kullanım için tasarlandığı için, kafada duruyor. Küçük olduğu için yanında taşımaya uygun. Ses konusunda ise; biraz ''bass'' ağırlıklı olduğunu söyleyebilirim. Tizlerde birazcık sönük kalıyor. Mikrofonu çevresel olarak sesleri alıyor. Gürültülü ortamlarda konuşma yapmak sıkıntılı. Ama sessiz ortamlarda çok başarılı olduğunu söyleyebilirim. Malzeme kalitesi gayet iyi. Kullanım amacınız ne olacak genellikle?
Genelde metal dinlemeyi severim ama bazen slow müzik de dinlerim, genelde toplu taşımada kullanacağım.

Bu kulaklık genelde spor ve hareketli kullanım için olduğu için size keyifli bir müzik deneyimi pek sunamaz diye düşünüyorum. Bu kulaklık, müzik tutkunlarının tabiri ile konuşacak olursam; sesi sanki bir perdenin arkasından dinliyormuş gibi bir hissiyat veriyor. Genel olarak tüm müziğin ve enstrümanların seslerini net ve berrak şekilde duymak istiyorsanız farklı alternatiflere yönelin derim. Ama bunu sağlayacak farklı modeller de bunun kadar ''kompakt'' bir yapıda değiller maalesef. Ama şunu da tekrar belirteyim; kablosuz versiyonunu kullanıyorum ben, kablolu olanı denemedim hiç.

Son düzenleme:
Bu kulaklık genelde spor ve hareketli kullanım için olduğu için size keyifli bir müzik deneyimi pek sunamaz diye düşünüyorum. Genel olarak tüm müziğin ve enstrümanların seslerini duymak istiyorsanız farklı alternatiflere yönelin derim. Ama bunu sağlayacak farklı modeller de bunun kadar ''kompakt'' bir yapıda değiller maalesef.
Anladım, biraz daha araştırayım o zaman.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı