JBL T500 alınır mı?

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Kullandım. Çok terletiyor. Ses gayet tatmin edici. 180 iyi fiyat sanırım. Olmadı 200'e satarsınız, çok talibi var galiba, gereksiz pahalı çünkü. Kendi programı bu kulaklığı desteklemiyor, bilginize... Belirttiğiniz kulaklık sanırım kulak içi. Ses kalitesi olarak çok fark olur. 150 civarı gözüküyor fiyatı. Bence almaya değer. Son seste cızırtı duyduğumu hatırlamıyorum.

Hepsiburada 150/50 indirimi ile 180 TL gibi bir fiyata geliyor. JBL Tune 500 Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Kablosuz kulaklığım Lenovo LP1S var sesi oldukça yeterli ama son ses şarkı dinlemeye bayılırım.

Sorularım:
Bu kulaklıkta son ses ve bass seviyeleri nasıldır?
Lenovo LP1S'den farkı ne kadar çok olur?
180 TL para vermeye değecek bir kulaklık mı?
Bu bütçeye alınabilecek en iyisi bu mudur?
Kulaklık çok güzel bass vb ama benimki ve arkadaşımınki bozuldu ama kullandığım zamana değdi diyebilirim.

Kullandım. Çok terletiyor. Ses gayet tatmin edici. 180 iyi fiyat sanırım. Olmadı 200'e satarsınız, çok talibi var galiba, gereksiz pahalı çünkü. Kendi programı bu kulaklığı desteklemiyor, bilginize... Belirttiğiniz kulaklık sanırım kulak içi. Ses kalitesi olarak çok fark olur. 150 civarı gözüküyor fiyatı. Bence almaya değer. Son seste cızırtı duyduğumu hatırlamıyorum.
Yok hocam kulak üstü attığım linkte gözükmüyor mu ?
Kulaklık çok güzel bass vb ama benimki ve arkadaşımınki bozuldu ama kullandığım zamana değdi diyebilirim.
Ne zamandır kullanıyorsunuz ?

Hepsiburada 150/50 indirimi ile 180 TL gibi bir fiyata geliyor. JBL Tune 500 Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Kablosuz kulaklığım Lenovo LP1S var sesi oldukça yeterli ama son ses şarkı dinlemeye bayılırım.

Sorularım:
Bu kulaklıkta son ses ve bass seviyeleri nasıldır?
Lenovo LP1S'den farkı ne kadar çok olur?
180 TL para vermeye değecek bir kulaklık mı?
Bu bütçeye alınabilecek en iyisi bu mudur?

Etrafınızda MediaMarkt veya Teknosa gibi yerlerde açıkta sergileniyorsa deneyip test edebilirsiniz aslında. MediaMarkt standından bir ara JBL'nin buna benzer bir kulaklığını kendim test etmiştim ve elimdeki kulaklık kadar iyi olmadığı gördüğümde beş para etmez demiştim. Tabii bunu elimdeki kulaklık ile mukayese ederek dedim. Yani bazen marka hep iyi olmuyor oluyorsa da belki üst segmentlerinde bunu gösterebiliyor. Elimdeki kulak ise Pioneer ait sıradan bir kulaklıktı.

Son düzenleme:
Lenovo'dan bahsediyorum
He evet kulak içi. Türkiye'de satışı yoktu en son. Çin'den almıştım. Telefonumda da Dolby Atmos var merak ediyorum ses kalitesini.
Etrafınızda MediaMarkt veya Tekonsa gibi yerlerde açıkta sergileniyorsa deneyip test edebilirsiniz aslında. MediaMarkt standından bir ara JBL nin buna benzer bir kulaklığını kendim test etmiştim ve elimdeki kulaklık kadar iyi olmadığı gördüğümde beş para etmez demiştim. Tabii bunu elimdeki kulaklık ile mukayese ederek dedim. Yani bazen marka hep iyi olmuyor oluyorsa da belki üst segmentlerinde bunu gösterebiliyor. Elimdeki kulak ise pioneer ait sıradan bir kulaklıktı.
Maalesef yakınımda yok.
Arkadaşlar fiyatı şuan 218 TL 218-50 yaptığımız da 168 TL geliyor sanırsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı