JBL T500 bass iyi gelmiyor

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Merhabalar. 2021 yılında MediaMarkt mağazasından JBL T500 almıştım. Artık kulaklıktan bass iyi gelmiyor. Sesi gittikçe azalıyor. Kulaklığın Ped'leri kulağımı acıtmaya bile başladı. Ne yapmalıyım?

Çoğu kulaklığın Ped'leri zamanla kulak acıtır onun pek kaçarı yok çok ezildiyse ve ondan oluyorsa yedek parçası varsa alıp değiştirebilirsin bassın sebebini bilmiyorum ama psikolojik olabilir.

Hocam abim falan da diyor eskisi gibi iyi değil diye. Polosmart PGM12 bile daha iyi. Şimdi ben garantiye mi göndermeliyim JBL kulaklığımı yoksa tamirci de yapar mı ?

Hocam abim falan da diyor eskisi gibi iyi değil diye. Polosmart pgm12 bile daha iyi. Şimdi ben garantiye mi göndermeliyim JBL kulaklığımı yoksa tamirci de yapar mı?

Varsa tabii ki garantiye garantiye gönder derim tamirciden 2 senedir kulaklığımı alacağım yapacağım abi diyor 2 senedir yapıyor maşallah.

Bir de hocam bir sorum daha olacak kusura bakmayın lütfen.

Orijinal Apple earpod kulaklığımın da sesi çok az çıkıyor. Onu ne yapmalıyım?

O deliklere flashı ile bir bak pislik tıkanmış olabilir zamanla garantisi varsa onu da göndermeni öneririm çünkü kulaklık denen illet bozulunca tamircide falan kolay kolay düzeltilmiyor ayrıca ne kusuru.

O deliklere flashı ile bir bak pislik tıkanmış olabilir zamanla garantisi varsa onu da göndermeni öneririm çünkü kulaklık denen illet bozulunca tamircide falan kolay kolay düzeltilmiyor ayrıca ne kusuru.
Hocam yardım ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Jbl kulaklığımın garantisi falan var ama Apple kulaklık iPhone 7'yle geldiği için garanti belgesi falan yok. Telefonun da yok maalesef. Olmazsa JBL'i garantiye yollayıp, Apple'ı tamire göndermeyi düşünüyorum.

Hocam yardım ettiğiniz için çok teşekkür ederim. JBL kulaklığımın garantisi falan var ama Apple kulaklık iPhone 7'yle geldiği için garanti belgesi falan yok. Telefonun da yok maalesef. Olmazsa JBL'i garantiye yollayıp, Apple'ı tamire göndermeyi düşünüyorum.

Tamirci sağlam masraf çıkarır ya da yapamama olasılığıda yüksek göndermeden önce tıkanıklık olmadığından iyice emin ol.

Geri
Yukarı