JBL T500BT alınır mı?

Hocam dediğiniz gibi kağıt üzerinde tabii ki iyi ama böyle kulaklıklar bana çok kaba geliyor.
Bence hiç kaba değil. Kafa üstü kulaklığın doğasında bu var. İyi bir müzik deneyimi için kaliteli bir pasif izolasyon gerekir. Ve tabii ki kulağı sarması. JBL'de bu yok.

q10 al, sana 2000 tl lik kulaklık hissini az da olsa yaşatır. jbl ler son derece kullanışsız. (her iki kulaklığıda aktif olarak kullanıyorum)

Tasarıma zevkinize bir şey diyemem ama kulağınızı çevrelemesi pasif gürültü engelleme açısından önemli bir + kazandırıyor Anker tarafına.
Evet o yönden daha iyi ben biraz daha tasarıma önem verdiğim için jbl daha güzel geldi 😄
Pek fazla kulaklık deneyimleme şansım olmadı benim, düşük seste dediğim gibi dip ses rahatsız ediyor çok yüksek seste ise rahatsız ediyor. Yani almadan önce tanıdığınız biri varsa deneyimleyin derim. Zaten Kızılay dağıtıyor gibi herkesye var. Benim elimden bile 4 model geçti :D
Cidden herkeste görüyorum :D
Mükemmel hocam paten kullanırken takıyorum.Sanki ayrı bir Dünya'ya gidiyormuş gibi hissediyorum.
Teşekkür ederim hocam. Birde dışarı çok ses veriyor mu?

Evet o yönden daha iyi ben biraz daha tasarıma önem verdiğim için JBL daha güzel geldi 😄

Teşekkür ederim hocam. Bir de dışarı çok ses veriyor mu?

Dandik pedli JBL bile vermiyorsa kulak çevreleyen Anker hiç vermez.

Evet o yönden daha iyi ben biraz daha tasarıma önem verdiğim için jbl daha güzel geldi 😄

Teşekkür ederim hocam. Birde dışarı çok ses veriyor mu?
Sessiz ortamda çok fazla sesi açarsanız veriyor ama dediğim gibi çok fazla açarsanız.

Geri
Yukarı