JBL T500BT yüksek ses vermiyor

Hepsiburada'dan aldım. 350TL'di 50TL indirim ve sepete indirim de vardı öyle beraber 270 TL'ye aldım. Gram bass yok.

Arızalı ürün göndermiş olabilirler değişim talebi isteyin kulaklıklar hijyen bölümüne girdiğinden iade almayabilirler.

O zaman garantiye vereyim en iyisi 2 yıl garantili ya kulaklık. Para isterler mi serviste?

JBL T500BT Satın aldım fakat çok yüksek ses vermiyor, bassları hissetmiyorum bile, bu sorunu nasıl çözeceğim?

Aynı kulaklık var bendede. Bence yanlış ürün geldi çünkü ben sağar oluyordum kullanırken ki fazla ses seven birisi olarak.

O zaman ben garantiye göndersem sesi düzeltirler mi? @Erdemtgl

Evet düzelebilirler ama önerim kulaklığı başka bir yerden denemek. Bu aldığınız yer de olabilir ne de olsa herkesin kulağı aynı değil. Bir de farklı ciyazdan da deneyin. Benim PC de az da olsa daha çok ses veriyor mesela

Hepsiburadadan aldım. 350tl di 50tl indirim ve sepete indirim de vardı öyle beraber 270 tl ye aldım. Gram bass yok.
Bass vardı, ben kablolu modelini kullanmıştım. Arızalı ürün denk gelmiştir.

Müşteri hizmetlerini arıyorum ama açıyorlar bir tane robot konuşup duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…