JBL T510 BT vs Sony CH510 vs Sennheiser HD250BT

halil_852

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Selam. 800TL bütçe ile bir kablosuz kulak üstü kulaklık almak istiyorum. Aklımda JBL Tune T510 BT, Sony CH510 Philips TAH 5205 ve Sennheiser HD250 BT modelleri var. Önceliğim bass ve ses temizliği ardından uzun ömür. Bu bağlamda ne tavsiye edersiniz? Bu modellerin arasından hangisini tavsiye edersiniz? Gönlüm tasarımından dolayı JBL'den yana ancak sesi özellikle Senheiser ve Philips'e göre nasıldır emin olamadım. Tasarım kurbanı olup sesten feragat etmek istemiyorum. İlk tercihim Philips ve JBL.
Teşekkürler.

Son düzenleme:
Sony kulaklıkların bassı beni her zaman JBL'e göre menun etmiştir. Şu an CH510 modelini kullanıyorum ve bass konusunda en azından benim için yeterli bir performansı var.

Selam. 800TL bütçe ile bir kablosuz kulak üstü kulaklık almak istiyorum. Aklımda JBL Tune T510 BT, Sony CH510 Philips tah 5205 ve Sennheiser HD250 BT modelleri var. Önceliğim bass ve ses temizliği ardından uzun ömür. Bu bağlamda ne tavsiye edersiniz? Bu modellerin arasından hangisini tavsiye edersiniz? Gönlüm tasarımından dolayı JBL'den yana ancak sesi özellikle Senheiser ve Philips'e göre nasıldır emin olamadım. Tasarım kurbanı olup sesten feragat etmek istemiyorum. İlk tercihim Philips ve JBL.
Teşekkürler.

Anker Soundcore Life Q10'a da bakabilirsiniz 500 TL civarı ama beni oldukça memnun eden bir kulaklık. Bass önceliğiniz ise özel bass up tuşu bile var 60 saate kadar dayanıyor.

Anker Soundcore Life Q10'a da bakabilirsiniz 500 TL civarı ama beni oldukça memnun eden bir kulaklık. Bass önceliğiniz ise özel bass up tuşu bile var 60 saate kadar dayanıyor.

Tasarımı hoşuma gitmiyor, çok büyük ve renkleri yüzünden kalitesiz duruyor günlük kullanacağım devamlı boynumda duracak hali de yok katlanma özelliği şart maalesef kriterlerimi karşılamıyor.

Tasarımı hoşuma gitmiyor, çok büyük ve renkleri yüzünden kalitesiz duruyor günlük kullanacağım devamlı boynumda duracak hali de yok katlanma özelliği şart maalesef kriterlerimi karşılamıyor.
Sony'nin katlanma özelliği yeterli gelmeyebilir. İçe doğru katlanmıyor.

Geri
Yukarı