JBL Tune 220TWS alınır mı?

Restless58

Hectopat
Öncelikle herkese iyi forumlar. Bu kulaklığı almayı düşünüyorum fakat yorumlar ve incelemeler çok dengesiz. Bazıları ses seviyesi yetersiz demiş, bazıları yeterli. Bazıları kulaktan düşüyor demiş, bazıları sporda düşme olmuyor. Bir inceleme kulaklığı gömüyor, bir inceleme Airpots'a en yakın kulaklık olduğunu söylüyor. Bunlar böyle uzuyor gidiyor. Eğer kullanan veya bilgisi olan varsa birkaç sorum var.
İlk olarak ses seviyesi yetersiz denmiş fakat aşağıda verdiğim karşılaştırmada T110 modelinden daha yüksek ses veriyor. Şu an T110 kullanıyorum ve ses seviyesi beni tatmin ediyor. (Umarım doğru değerlendirmişimdir.)
JBS220 Audio Specifications
Driver size (mm) - 12
Driver sensitivity at 1kHz/1mW (dB) - 105
Dynamic Frequency response range (Hz) - 20 Hz – 20 kHz
Impedance (ohms) - 32
Number of drivers per ear - 1

T110 Audio Specifications
Driver size (mm) - 9.0
Driver sensitivity at 1kHz/1mW (dB) - 96.0
Dynamic Frequency response range (Hz) - 20 Hz - 20 kHz
Impedance (ohms) - 16.0
Number of drivers per ear - 1.0

Diğer sorunum dış sesleri kesmesi durumu. Bu konuda Xiaomi Airdots denedim ve ilk taktığımda dış sesi hiç kesmiyordu. Müziğin sesini açınca ancak ses kesildi. Bu bütçede bir kulaklığın bu konuda çok sıkıntı yaratacağını sanmıyorum. Sizin düşünceleriniz nedir?

Son sorunum olarak kulağa oturması ve düşmemesi konusunda. T110'nun farklı boyutlarda kulaklık lastiği vardı ve kulağın boyuna göre istediğimizi takıyorduk. Bu kulaklık ise lastik yok. Bir ablama birde kendime alacağım. Haliyle kulak yapımız farklı. Kulağa oturma konusu sıkıntı olursa bunun için bir aparat vs. takılabilir mi?

Not: Type-C olmaması ve tuşlu olması benim için çok önemli değil.
Güncelleme: Araştırma yaparken Jabra Elite 65T modeline denk geldim. Ses kalitesi konusunda hangisini tercih edersiniz? Kulaktan düşmeme konusunda Jabra daha iyi gibi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı