JBL Tune 225 TWS sağ kulaklık bağlanmıyor

fevzidurmayan

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şu ana kadar bir problem yaşamamıştım hep sol kulaklığı takıyordum eski kulaklığımdan alışkanlık. Geçen hafta kampta arkadaşım yere düşürdü kutusunu ama onunla alakalı olduğunu sanmıyorum yine de detay vereyim.
Kulaklık patlak değil açılış kapanış sesleri geliyor. Bağlamaya çalıştığımda ise sağ kulaklık bağlanmıyor. Fabrika ayarlarına nasıl çevireceğimi bulamadım buldum da düzgün anlatan yok buradan anlatan olursa sevinirim.

Garantisi var fakat ürünü Almanya'dan aldım Türkiye'de ki servise gönderebileceğimi sanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam konuyu hortlatıyorum ama bu sorunu çözebildiniz mi aynı dertten muzdaribim.
Genelde JBL' lerde olan bir sorun sanırım bu. Garantiye bu durumu anlatmıştım yeni bir kulaklık gönderdiler sonra onda da ses geliyordu kutusundayken, en son başka verdiler bunda sorun yok.

Başka bir kaynaktan sorunun çözümünü buldum.
(Alıntıdır)
Öncelikle kulaklığınızı bağladığınız tüm cihazlardan (telefon, laptop vs.) bluetooth'u kapatın.
(Her ihtimale karşı bağlı cihazdan bluetooth'u kapatın.)
Her iki kulaklığınızı şarj kutusundan çıkarın, sağ ve sol kulaklığa aynı anda 3 kere basın (uzun süreli değil normal 3 kere basın.)
Kulakığın ışıkları sönecektir her iki kulaklığında. Sonra hemen geri açılır. Açıldığı anda tekrar şarj kutusuna kulaklıları yerleştirin ve işlem bu kadardır. İstediğiniz herhangi bir cihaza bağlayın, olmazsa adımları yeniden deneyin.

Başka bir kaynaktan sorunun çözümünü buldum.
(Alıntıdır)
Öncelikle kulaklığınızı bağladığınız tüm cihazlardan (telefon, laptop vs.) bluetooth'u kapatın.
(Her ihtimale karşı bağlı cihazdan bluetooth'u kapatın.)
Her iki kulaklığınızı şarj kutusundan çıkarın, sağ ve sol kulaklığa aynı anda 3 kere basın (uzun süreli değil normal 3 kere basın.)
Kulakığın ışıkları sönecektir her iki kulaklığında. Sonra hemen geri açılır. Açıldığı anda tekrar şarj kutusuna kulaklıları yerleştirin ve işlem bu kadardır. İstediğiniz herhangi bir cihaza bağlayın, olmazsa adımları yeniden deneyin.
Bulmana sevindim hayırlı olsun.

Geri
Yukarı