İnceleme JBL Tune 560BT

Öncelikle Merhaba,

Bugün internet ve mağazalar üzerinde satılmakta olan "JBL Tune 560BT" Kulaklığı Hakkında yorumlarımı söyleyeceğim.

[ + ]
• Ses Seviyesi Oldukça Yüksek
•Dışarıya Yok denilecek kadar az ses veriyor
• "Equalizer Ayarlamalarına Uygun."
• Şarjı "Kullanıma Göre" Uzun Süre Dayanabiliyor

[ - ]
•Uzun Süreli kullanımda kulaklarınızı Ağrıtabiliyor
•Sarj Kablosunun Kısa Olması

6 Aylık inceleme sürecim şuana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım 1 Hafta kadar Rahat Dayanıyor Şarjı

Kullananlar için kullandığım Equalizer Uygulaması ve adı Poweramp Equalizer
Screenshot_2022-12-14-08-27-34-21_00b30d721153e1a9ab90f200dc04b070.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende JBL T600BTNC kullanıyordum. Kafamı çok sıkmaya başladığı için bıraktım. Eğer kulak üstü kulaklık alacaksanız kulağını sarmalayan bir kulaklık almanızı öneririm. Ben hem dışarıda hem yazılım çalışırken kullanmak için AirPods 3.nesil aldım gayet başarılı.

Ben de alalı 1-2 hafta aldım olcukça memnunum. Benim kulaklarımı falan ağratmadı. Saatlerce film izledim ama kafam ve kulaklarım fazla büyük değil ondan olabilir. Ses baz ve tiz olarak bence çok güzel bir cihaz. Küçük olması da güzel. Şarjı da güzel gidiyor. Tavsiye ederim. Kafası ve kulakları büyük olanlar ve rahatsız olabilecekler Anker serisine yönelebilir. Onlar için daha büyük ve rahat diyorlar.

Ben de alalı 1-2 hafta aldım olcukça memnunum. Benim kulaklarımı falan ağratmadı. Saatlerce film izledim ama kafam ve kulaklarım fazla büyük değil ondan olabilir. Ses baz ve tiz olarak bence çok güzel bir cihaz. Küçük olması da güzel. Şarjı da güzel gidiyor. Tavsiye ederim. Kafası ve kulakları büyük olanlar ve rahatsız olabilecekler Anker serisine yönelebilir. Onlar için daha büyük ve rahat diyorlar.

Güle güle kullanın dediğim programı denemenizi öneririm attığım ayarları uygulayarak.

Geri
Yukarı