JBL Wawe 100 TWS iki tane gözüküyor

Tyronix

Hectopat
iOS telefonumda JBL Wawe 100 TWS kulaklığım fotoğraftaki gibi gözüküyor bunu nasıl düzeltirim yardımcı olabilir misiniz?

IMG_0067.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çünkü iki tane kulaklık var. Biri sağ biri sol. Birini seçerseniz ikisinide eşleştirirsiniz. Olmazsa şu videoyu uygulayın.
NOT: Oluşabilecek zararlardan sorumluluk kabul etmiyorum ve eğer sorununuzu çözersem rapor kısmından çözüm olarak işaretleyiniz.

Biri sağ, diğeri sol kulaklık olabilir. Birini tıkla baglansin, dene oyle eğer olmazsa telefonun Bluetooth ayarlarını sıfırla bide kulaklığı reset at.

Çünkü iki tane kulaklık var. Biri sağ biri sol. Birini seçerseniz ikisini de eşleştirirsiniz. Olmazsa şu videoyu uygulayın.
Not: Oluşabilecek zararlardan sorumluluk kabul etmiyorum ve eğer sorununuzu çözersem rapor kısmından çözüm olarak işaretleyiniz.

Ama 2 aydır tek gözüküyordu o şekilde kullandım ve daha yeni oluştu bu sorun ikisine bağlanınca biri ses vermiyor.

Aynisi bana da oldu baglantilari sil telefondan, kulakliklari kutuya koy 10 saniye basılı tut iki kulakligada, beyaz ışık yandıktan sonra tekrar bağla.
Hala 2 adet gözüküyor ve ikisine de bağlanınca sadece birinden ses alabiliyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_0068.jpeg
    IMG_0068.jpeg
    137,7 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
Jbl'in kendi uygulamasi var onu store'den indirip hard reset falan vardır ordan ordan da reset at, kulaklığın güncellemesi de olabilir.

JBL'in kendi uygulamasi var onu Store'den indirip hard reset falan vardır oradan oradan da reset at, kulaklığın güncellemesi de olabilir.

JBL'in uygulamasıda görmüyor ki kulaklığı.

Benimkine en yakın model bu ve olan her kulaklık türünde denedim hiçbirinde görmüyor kulaklığı.

Dosya Ekleri

• IMG_0085.jpeg
    IMG_0085.jpeg
    79,3 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:

Geri
Yukarı