JBL510BT konuşma sırasında diğer sesler gidiyor

pcayss29

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. JBL510BT aldım. Genelde müzik vs dinliyorum. Arada arkadaşlarla oyun oynamak için DC vs giriyoruz ama söyle bir şey oluyor: Sese girdigimde konuşuyoruz ama diğer sesler komple gidiyor. Misal Spotify'dan sarkı açtıgımda gelmiyor, oyunların sesi gelmiyor, yardımcı olur musunuz?

Bluetooth kulaklıkları bilgisayarda kullanırken eğer Discord gibi uygulamalarda sesli görüşme için kullanırsanız handsfree moduna geçer. Bu durumda yalnızca konuşma seslerini alırsınız ve diğer sesler bozulur. Harici mikrofon kullanırsınız sorununuz çözülecektir.

Bluetooth kulaklıkları bilgisayarda kullanırken eğer Discord gibi uygulamalarda sesli görüşme için kullanırsanız handsfree moduna geçer. Bu durumda yalnızca konuşma seslerini alırsınız ve diğer sesler bozulur. Harici mikrofon kullanırsınız sorununuz çözülecektir.
Hocam bende de sesler gelmiyor değil geliyor ama çok kötü geliyor yani ses kalitesi ve ses çok kısık geliyor. Handsfree kapatma yolu var mı? Çünkü hem telefona hem de PC'ye bağlanıyorum ve iki taraftan da aynı anda iş halletmem gerekiyor çoklu bağlantı özelliğiyle.

Ekleme:

Buldum. Windows 11 için Ayarlar>Bluetooth ve cihazlar>Diğer cihazları göster> En aşağı inip diğer cihaz ve yazıcı ayarları> Oradan kulaklığınıza sağ tıklayıp özellikler diyorsunuz oradan da hizmetler kısmında bu bölümü kaldırıyoruz:
@pcayss29 @jeunesturcs

eller.png

Son düzenleme:
Hocam bende de sesler gelmiyor değil geliyor ama çok kötü geliyor yani ses kalitesi ve ses çok kısık geliyor. Handsfree kapatma yolu var mı? Çünkü hem telefona hem de PC'ye bağlanıyorum ve iki taraftan da aynı anda iş halletmem gerekiyor çoklu bağlantı özelliğiyle.

Ekleme:

Buldum. Windows 11 için ayarlar>bluetooth ve cihazlar>diğer cihazları göster> en aşağı inip diğer cihaz ve yazıcı ayarları> oradan kulaklığınıza sağ tıklayıp özellikler diyorsunuz oradan da hizmetler kısmında bu bölümü kaldırıyoruz:
@pcayss29 @jeunesturcs

Eki Görüntüle 1622354

Kanka dedigini yaptım bu sefer de handsfree seçeneği gitti PC mikrofonunu kullanamıyor sesim boguk gidiyor geride getiremiyorum böyle kaldı.

Dosya Ekleri

• ses.png
    ses.png
    19,8 KB · Görüntüleme: 20

Geri
Yukarı