JD 712 önerir misiniz?

UmutCan10

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Biliyorum bu forumda James Donkey markasına bir karşıtlık var öneren kişi sayısı çok az. JD 712 modelinden almayı düşünüyorum ancak araştırdıktan sonra dip sesi olduğunu gördüm bayağı şikayetçi olanlar var. Ama öğrenci yurdundayım ve tesadüf eseri bir tane arkadaşımda aynı kulaklıktan varmış denedim. Gayet güzel bir kulaklık olduğunu gördüm dip ses yok. Sesler, tizler, baslar beni memnun etti. Başka bir arkadaşımın da arkadaşı kullanıyormuş farklı bir ilde onunla konuştum o da memnun olduğunu söyledi. Şu an Hepsiburada'da 210 TL. Almayı düşünüyorum çünkü birebir test ettim kulaklığı ve memnun kaldım. Siz ne düşünüyorsunuz?

Benim arkadaş da JD 710 modelini kullanıyor. O da epey memnun, hiç sıkıntı yaşamamış. Ama bu markaya pek güvenemiyorum. Genel anlamda sorun çıkarabilecek bir marka.

Bende o şekilde bakıyordum. Araştırdıktan sonra falan da memnun olmayanları gördüm. Ama bizzat kendim test edince kulaklığı hoşuma gitti. Ve 210 TL. 280 TL'den düşmüş olduğunu varsayarsak alınır diye düşünüyorum. 210 TL'ye başka bir seçenek yok gibi çünkü.

Ben kulak pedleri suni deri olduğu için yeni kumaş kulak pedli kulaklık aldım, başka bir sıkıntısı yoktu. Sesinden mikrofonundan fazlasıyla memnundum.
Arkadaştan denediğimde benim kulaklarımı tamamen içine alıyordu pedler bayağı büyükmüş. O yüzden terleme falan yapacağını düşünmüyorum aslında.

İstediğin ürünü googleda arattıgında yorumlarda hep '' o çöp onun yerine xxx'i al'' yorumları görürsün.Bazıları doğru söylüyor ama çoğu genelde hep düz mesaj, çok takılma.

İstediğin ürünü googleda arattıgında yorumlarda hep '' o çöp onun yerine xxx'i al'' yorumları görürsün.Bazıları doğru söylüyor ama çoğu genelde hep düz mesaj, çok takılma.
Bu forumda falan baya olumsuz yorum gördüm olumlu da gördüm. Alacağım ya bakalım.
An
Terleme yapıyor da çok dert etmemek lazım bu fiyata kumaş pedli yok zaten.
Anladım dostum. Çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı