Jesus kalmalı mı?

Bir Galatasaraylı olarak Jesus kalmalı. Kaliteli hocalar ligin de değerini artırır. Ama transferleri artık kaliteli yapmalı. Aptal aptal adamları rakıma toplamamalı Fenerbahçe. En büyük sorun o. Ali Koç gitmeli ve futbolu bilen başkan gelmeli çocuk oyuncağına çevirdiler koca çınarı. Juventus’un United’ın elemeyi bırak yenemediği Sevilla’ya ağır üstünlük kurdu ve yendi de. Bu, futbolcudan değil TD’den kaynaklı. Bu kalite yoksunu kadroyla yaptı ise daha iyisi ile neden bir Avrupa kupası daha gelmesin?

Bir Galatasaraylı olarak Jesus kalmalı. Kaliteli hocalar ligin de değerini artırır. Ama transferleri artık kaliteli yapmalı. Aptal aptal adamları rakıma toplamamalı Fenerbahçe. En büyük sorun o. Ali Koç gitmeli ve futbolu bilen başkan gelmeli çocuk oyuncağına çevirdiler koca çınarı. Juventus’un United’ın elemeyi bırak yenemediği Sevilla’ya ağır üstünlük kurdu ve yendi de. Bu, futbolcudan değil TD’den kaynaklı. Bu kalite yoksunu kadroyla yaptı ise daha iyisi ile neden bir Avrupa kupası daha gelmesin?
Dediğinize katılıyorum. Rossi, Samet, İrfan Can, Mert Hakan, Serdar, Szalai gibi adamlarla puan rekoru kırdı.

Maalesef halkımız sabırsız olduğu için futbolda istikrarın ne kadar önemli olduğunu anlayamıyor.
Aynen öyle. Jorge Jesus ilk senesinde fena bir performans ortaya koymadı bana göre. Kaldı ki Dünya Kupası arasına kadar rakip takımların tamamında Fenerbahçe kesin şampiyon algısı vardı.

Dünya Kupası arasında Jesus hakkında yapılan yanlış haberler (manipüle), taraftarı da bu alevledi takımı da. Jesus disiplinli ve akıllı bir hoca, bu tür oyunlara gelmez fakat taraftar baskısı da buna etken oldu kendimce. Jesus gitmeyi düşünse bile bunu mevcut görevine yansıtıp kovulmayı beklemez çünkü bu adam klasik Anadolu kulübü hocası değil, şişirtilmiş hocalardan değil.

Jesus'un hataları var mı var fakat bu hataları bundan sonra düzelteceğini düşünüyorum. İlk sene onun için pre-season gibi oldu biraz daha hem ligi hem de takımı tanıması için.

Ek olarak halen daha şampiyonluk ihtimalimiz var, tek bir mağlubiyet ve tek bir galibiyete bakar. Sonrası belli.

Dediğinize katılıyorum. Rossi, Samet, İrfan Can, Mert Hakan, Serdar, Szalai gibi adamlarla puan rekoru kırdı.
İrfan Can'ın potansiyeli var fakat ya oynamıyor ya da oynatılamıyor. Kendini futbola mı vermiyor bilemiyorum fakat sanki istese istikrarlı bir performans sergileyecek gibi geliyor. Diğerleri konusunda haklısın, Szalai de saçmalamaya başladı.

Gelecekten geliyorum, Jorge jesus gitti ama Galatasaraylı olarak Fenerbahçe için kötü oldu, son 3 yılın kesinlikle en iyi teknik direktörüydü Fenerbahçe'nin.

Gelecekten geliyorum, Jorge jesus gitti ama Galatasaraylı olarak Fenerbahçe için kötü oldu, son 3 yılın kesinlikle en iyi teknik direktörüydü Fenerbahçe'nin.

Jorge Jesus ofsaytımsı lobisinin var olduğu ligde ikinci olmayı başardı. Üstüne ligi hafife alınca ipler elden iyice kaçtı. Avrupa'da sağladığı başarıyı gördük.

Ligi bitirtmeyiz diyenlere tanınan imtiyaz Fenerbahçe'ye tanınsaydı, tarihimize şaibeli bir şampiyonluk eklerdik.

Geri
Yukarı