Jjba Standlar nasıl biliniyor?

Litenium

Centipat
The world: Over heaven standı nerede görünüyor? Animede görünmeyecek diye biliyorum. Nasıl insanlar bu standı biliyor? Manga üzerinden diye düşünüyorum. Eğer manga üzerinden ise hangi manga üzerinden?

Hocam jojonun 8 partının 6sı birebir animeye uyarlandı zaten. O 6 partta yoksa uyarlanmayan son 2 partta vardır. Milletin bilme sebebi de o iki partı da okumuş olmalarıdır ki ben de şuan 7. partı okuyorum Steel Ball Run adındaki.

Evet kısa bir araştırmadan sonra bunu öğrendim yine de teşekkür ederim.

Rica ederim hocam. Ben 3. sezonun yarısında bırakmıştım animeyi ve geçenlerde devam edeyim şuna bir dedim. Aklımda ortalama bir anime olarak kalmış ama ortalamanın çok üstünde kesinlikle.

Rica ederim hocam. Ben 3. sezonun yarısında bırakmıştım animeyi ve geçenlerde devam edeyim şuna bir dedim. Aklımda ortalama bir anime olarak kalmış ama ortalamanın çok üstünde kesinlikle.

Evet ama SPOILER: (6. sezon çok kötü bitiyor maalesef ve boingonun jotaronun ölümü için dediği gerçekleşiyor)

Evet ama SPOILER: (6. sezon çok kötü bitiyor maalesef ve boingonun jotaronun ölümü için dediği gerçekleşiyor)

6. sezon fanların en çok nefret ettiği sezon gördüğüm kadarıyla. Ben izlemedim ama ilk 3 sezon çok güzel. 2. sezon başyapıt benim için ki 3. sezon henüz bitmedi ama o da 2. sezondan aşağı kalır bir yanı olmadan devam ediyor. Asıl kararı sezon bitince veririm.

Spoiler istersen sezonu özetleyebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…